Piráti z Karibiku 6 sa oficiálne pripravujú! Vráti sa aj Johnny Depp?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Piráti z Karibiku 6 sa oficiálne pripravujú!

Všetci priaznivci najznámejšieho filmového piráta, kapitána Jacka Sparrowa, radujte sa! Vyzerá to tak, že Disney totižto oficiálne zahájilo prípravu šiesteho pirátskeho filmu, o ktorom sa vravelo ešte pred vydaním zatiaľ posledného dobrodružstva s názvom Salazarova pomsta. Avšak vzhľadom na to, že sa piaty diel promoval ako začiatok konca je dosť zvláštne, že sa príprava zahajuje až teraz.

Tvorcovia nás vtedy lákali na návrat Willa Turnera a Elizabeth, no ak ste film videli, dočkali sme sa ich skutočne len na pár sekúnd. Potitulková scéna nám však neskôr naznačila potenciálny návrat záporáka Davyho Jonesa do ďalšieho dielu. Prečo teda toto oznámenie trvalo tak dlho netušíme, no sme radi, že sa séria pekne uzavrie.

piráti karibiku 5 recenzia
Jack Sparrow sa dočká aj šiesteho, pravdepodobne posledného pirátskeho dobrodružstva!; Zdroj: anoncraft.com

Vráti sa aj Johnny?

Film je teda podľa všetkého vo fáze, kedy sa len píše scenár. Ďalej vieme už len to, že by sa mal vrátiť aj jeden z režisérov predošlého dielu. Síce teda táto séria nevie moc oslniť kritikov, diváci po celom svete a najmä v Európe už veľakrát dokázali, že ju zbožňujú. Po tom, čo všetko sa teraz deje v Hollywoode sme však veľmi zvedaví, či sa vráti aj Jack Sparrow, keďže v posledných mesiacoch sa jeho predstaviteľ Johnny Depp dostal do menších problémov, najmä vďaka jeho ex-manželke Amber Heard.

Každopádne, tieto obvinenia o zlom správaní nekolovali po internete tak ako všetky ostatné. Herec sa teda  vďaka bohu nedočkal žiadneho pádu kariéry a pochybujeme, že by sa do šiesteho dielu nevrátil. Všetci v štúdiu totižto vedia, že práve on je hlavným ťahákom celej tejto série, a že by išlo o veľkú hlúposť, keby sa v poslednom dieli neobjavil. Čo by sme však my určite radi videli by bolo dobrodružstvo so všetkými troma starými hrdinami, ako nám koniec naznačoval. Vtedy by išlo určite o krásne zakončenie, ktoré by potešilo mnoho fanúšikov.

Tešíte sa na šiesty diel pirátov? Ako by ste zhodnotili celú túto sériu? Myslíte, že sa vrátia vo veľkom aj Will Turner s Elizabeth? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

4 COMMENTS

  1. Veeelmi sa tesim na piratov z karibiku 6 ale ak vymenia rolu Jacka Sparowa tak asi to uz nebude ono. A veeelmi by som chcela aby tam boli aj Will Turner aj Elizabeth Swann aj Henry a Karina. V 5. casti som si Henryho aj Karinu velmi oblubila. Ale niekedy sa zamyslam nad tym, ci sa este niekedy ukaze aj Agelica…. 😁

  2. Veľmi sa teším na pirátov z karibiku 6 mam po sťahovanie všetky časti a dookola ich pozerám a stále je to mega ale chyba mi 6 časť a dúfam ze tam budu aj postavy z predchádzajúcich filmov a už sa neviem dočkať.

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -