Disney plánuje reštartovať Pirátov z Karibiku. V hlavnej úlohe sa predstaví známa herečka

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Kto by to bol povedal, že filmová séria založená podľa atrakcie v Disneylande z roku 1962 sa do sveta kinematografie zapíše ako jedna z najlepších v histórii. Piráti z Karibiku boli vždy legendárnou dobrodružnou klasikou a štúdio Disney si pre nás pripravuje reštart.

Posledný film zo série, Salazarova pomsta, vyšiel ešte v roku 2017. Vidieť sme v ňom mohli celé pôvodné herecké obsadenie a niekoľko nových tvárí. Tentokrát to bude však úplne odlišný prípad. V projekte nás svojou prítomnosťou poteší nové osadenstvo a v hlavnej úlohe sa predstaví ženská herečka.

Karen Gillan
Zdroj: geektyrant.com

Piráti z Karibiku zažijú reštart celej série

Disney už podľa všetkého vie, koho obsadí do hlavnej hereckej úlohy. V čele pirátskej posádky bude stáť herečka Karen Gillan, ktorá sa na začiatku svojej kariéry zviditeľnila vďaka seriálu Doctor Who. Poznať ju môžeme aj z MCU, kde sa od roku 2014 objavuje ako Nebula. Okrem toho si zahrala v novodobej sérii Jumanji.

Pre fanúšikov pôvodnej série Pirátov z Karibiku to znamená jednu smutnú správu. Milovaný kapitán Jack Sparrow v podaní Johnnyho Deppa sa vo filme neobjaví. Dôvodom majú byť financie, pretože účasť herca na projekte by štúdio Disney stálo približne 90 miliónov dolárov.

Piráti z Karibiku reštart
Zdroj: cinemablend.com

Bude hlavnou postavou pirátka Redd?

Všetky podrobnosti o príbehu sú zatiaľ zahalené rúškom tajomstva, ale ak lepšie nazrieme na atrakciu v Disneylande, možno nájdeme odpoveď. Populárna pirátka Redd už dlhé roky spríjemňuje životy návštevníkom v zábavnom parku a výber ryšavej herečky možno prezrádza viac, ako by sme si mysleli.

O scenár sa postará Ted Elliot, ktorý sa podieľal na prvých štyroch filmoch. Práve on by mal do sveta Pirátov z Karibiku priniesť sviežosť a nový začiatok. Režiséra projektu zatiaľ nepoznáme, ale jeho úloha nebude vôbec jednoduchá.

V roku 2017 sa celá séria potopila na dno a s dvoma nomináciami na Zlaté maliny sa to len potvrdilo. Ako budú tvorcovia pokračovať tentokrát je zatiaľ otázne a nám neostáva nič iné, ako si počkať, kedy Piráti z Karibiku opäť napnú plachty a vydajú sa na nové dobrodružstvo.

Piráti z Karibiku zažijú reštart, ale podarí sa im uspieť aj bez pôvodných hercov? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -