Piráti z Karibiku sa reštartujú? Tvorcovia Deadpoola sa vraj zapísali na tajomný pirátsky film!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Piráti z Karibiku sa reštartujú?

Milovníci série Piráti z Karibiku, práve vám prinášame novinku, ktorá vás asi nepoteší. Zdroje totiž začali tvrdiť, že to čo sa najprv javilo ako pokračovanie a ukončenie začatého príbehu Jacka Sparrowa v poslednom šiestom príbehu sa nakoniec zmení. Disney má vraj momentálne v pláne urobiť reštart celej série a to úplne s novým filmom. Dokonca si už aj vytipovalo scenáristov.

Tými by sa malo stať duo, ktoré je zodpovedné za mimoriadne úspešné komiksovky od štúdia 20th Century Fox, Deadpool. Scenáristi Rhett Reese a Paul Wernick na svojom konte však okrem neho majú aj populárnu zombie komédiu Zombieland, vrátane jej pokračovania, ktoré sa momentálne pripravuje. Nikto by teda určite voči nim nič nenamietal, avšak asi každý bude mať problém s tým slovíčkom reštart.

Zdroj: wallup.net

Piráti bez Johnnyho Deppa?

Znamenalo by to, že by kompletne chceli tvorcovia preobsadiť všetky úlohy? Ak áno, oficiálne by sme sa rozlúčili s Johnnym Deppom v tejto úlohe, čo by však asi rovno zabilo celú sériu, keďže tá žije len vďaka nemu. A to ani nehovoríme o tom, že asi nikto z nás si nevie predstaviť ako Jacka Sparrowa iného herca, keďže tu ide naozaj o nepreobsaditeľnú rolu.

Každopádne, aj zlá reklama by bola reklamou a kto vie, možno by si ľudia predsa len sadli do kina aby zistili, či nejaký nováčik dokáže priniesť Jackovi Sparrowovi nový šarm. Naša teória však je, že keďže by sa štúdio niečomu takémuto nepochybne chcelo vyhnúť, určite by nám radšej predstavilo nové postavy, teda bez Sparrowa. S týmito novinkami teda ale vôbec netušíme, či sa ešte vôbec dočkáme toho sľubovaného šiesteho dielu starých pirátov, na ktorý nás nabádala aj potitulková scéna v predošlom filme.

Čo hovoríte na reštart série Piráti z Karibiku? Boli by ste radi, keby sa oň postarali tvorcovia Deadpoola? Fungovalo by to podľa vás aj bez Johnnyho Deppa? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -