Filmy

Piráti z Karibiku 5 sa nenávratne plavia do kín! Čakanie nám skrátia nové plagáty, na ktorých sa objavili obľúbení hrdinovia

Očakávané pokračovanie kultovej filmovej série Piráti z Karibiku 5 vyjde už o pár mesiacov na jar. Disney nám pomaly odhaľuje maličkosti, aby sme sa na Dead Men Tell No Tales ešte viac tešili.

Väčšina marketingovej kampane sa doposiaľ sústredila na záporáka Salazara (Javier Bardem), ktorý sa celkom určite stane postavou dostatočne zaujímavou, aby mohla bojovať s najobľúbenejším pirátom. Nedávno vydaná séria plagátov, ale pozornosť obrátila opäť na Kapitána Jacka Sparrowa. Toto nie je žiadnym prekvapením, pretože postava Johnnyho Deppa je už od prvého dielu z roku 2003 tou najobľúbenejšou. Tento zbrklý pirát sa stal tvárou celej filmovej série. Za Deppov herecký výkon v Prekliatia Čiernej Perly dokonca obdržal nomináciu na Oscara.

Webstránka Trends International odhalila tri nové plagáty ku jarnému dátumu vydania. Poriadne sa ich prehliadnite:

Piráti z Karibiku 5 Dead Men Tell No Tales plagaty

Zdroj: trendsinternational.com

Piráti z Karibiku 5 Dead Men Tell No Tales plagaty

Zdroj: trendsinternational.com

Piráti z Karibiku 5 Dead Men Tell No Tales plagaty

Zdroj: trendsinternational.com

Čo nám plagáty prezrádzajú?

Na plagátoch sa objavujú starí obľúbení hrdinovia Sparrow a Hector Barbossa (Geoffrey Rush), vrátane nových postáv ako Kapitán Salazar (Bardem), Henry (Brendon Thwaites) a Carina Smith (Kaya Scodelario). Vizuálne nie sú ničím zvláštne. Ich úlohou je oboznámiť divákov s postavami, ktoré budú v novom príbehu vystupovať.

Zvláštne ale je, že na nich chýba postava Willa Turnera (Orlando Bloom), ktorý si vo filme má zahrať. Táto postava mala kľúčovú úlohu v prvých troch filmoch a bez pochýb bude rovnako dôležitá aj v Dead Men Tell No Tales. Pravdepodobne teda Disney chce zachovať okolnosti ohľadom Willovho návratu tajomstvom. Neostáva nám nič iné, než si na film počkať.

Tešíte sa na nových Pirátov z Karibiku? Salazarová Pomsta sa do kín dostane už 25.5. 2017.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár