Disney/Pixar porobil zmeny v plánoch. Kedy teda uvidíme Rodinku Úžasných 2 a Toy Story 4?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pixar sa chce venovať pokračovaniam, je to dobre?

To je asi najlepšia otázka, pretože pokračovania to nikdy ľahké nemajú. Pixar si s nimi neužil až toľko, no na konte ich pár má. Konkrétne 4 (5 ak počítame aj Toy Story 3). Nápad robiť pokračovania prišiel s veľkým úspechom Toy Story 2. No prišiel asi neskoro a asi si vybrali aj zlý film, ktorému spraviť pokračovanie. Vybrali si totiž Autá. Ich pokračovanie dopadlo veľkým fiaskom, nielenže jednotka nebola extra úspešná (aj keď stále dobre hodnotená), dvojka sa na Rottentomatoes.com môže pýšiť hodnotením 39%. Čo bol samozrejme pre štúdio, hodnotené ako s najlepšími animákmi veľký krok vedľa. Pixar sa ale nevzdal a ďalšie pokračovanie nás čakalo s Príšerkami s.r.o.

Pixar
Pixar

Univerzita pre príšerky síce dopadla o dosť lepšie ako Autá, no nestali sa filmom, na ktorý si spomeniete pri mene Pixar. Medzitým prišli aj Toy Story 3, ktorý boli opäť ako ich predchodcovia veľmi úspešní. No a ich posledným pokračovaním bolo tohtoročné Hľadá sa Dory, ktoré dopadlo tiež veľmi úspešne, no najmä v očiach kritikov. Pri mene Pixar si ľudia spomenú na Nema a nie na Dory. Pixar sa do pokračovaní odteraz ale púšťa naplno. Na rok 2018 si naplánovali pokračovanie ich najúspešnejšej série, už vyššie zmiené, Toy Story, štvrté pokračovanie. No a na 2019 si naplánovali pokračovanie, o ktoré ľudia prosili od roku 2004 a tým je Rodinka Úžasných 2. Až doteraz!

Disney si pomenilo plány a vyzerá to tak, že prosiaci ľudia od roku 2004 budú trošičku šťastnejší! Rodinka Úžasných 2 oficiálne dostala svoj dátum a tým je 15.6. 2018. Čiže bojovníci prídu až o rok skorej, čo je vskutku prekvapivé. Smutnejší ale budú ľudia, ktorí sa tešia na pokračovanie príbehu hračiek. Toy Story 4 oficiálne dostalo dátum 21.6. 2019, čiže celý rok po Úžasňákoch. Správa je určite prekvapujúca, lebo Hanks vravel, že v zime roku 2015 už nahrával niekoľko viet pre Toy Story 4. Čo sa teda stalo nevieme, no snáď to nebude nič zlé. Režisér jednotky a aj dvojky rodinky, Brad Bird sa veľmi teší, hlavne preto, že chce vyskúšať „nové smery“ v režírovaní, takže mu len za celý tím rewindu držím palce, lebo osobne chcem pokračovanie naozaj vidieť.

Brad Bird, režisér Rodinky Úžasných 2
Brad Bird, režisér Rodinky Úžasných 2

Tak čo na to hovoríte? Chceli by ste skorej Toy Story 4 alebo sú Rodinka Úžasných 2 to, na čo čakáte? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -