Filmy

Plán úteku bude mať pokračovanie a výroba sa začne už čoskoro! Kto nahradí Arnolda?

Výroba sa už dávno pripravuje a tento rok na jar by mala odštartovať. Všetko to začne v Atlante a na veľké plátna sa vráti film Plán úteku. Ten vyšiel v roku 2013 a vo svete akčných thrillerov zožal úspech. Niet divu, že sa chystá pokračovanie, ktoré prichádza so zaujímavými novinkami. Do projektu sa pridali nové herecké tváre a určite sa budeme mať načo tešiť.

Ktorí herci sa ukážu?

Na svoje miesto sa vráti Sylvester Stallone a po jeho boku sa ukážu nové tváre. Jednou z nich bude aj hviezda filmu Strážcovia Galaxie, Dave Bautista. Taktiež sa vráti aj Curtis “50 Cent” Jackson. V takomto kolektíve nebude chýbať ani žena, ktorou bude Jamie King. Vraví sa, že rola Bautistu nebude obyčajná. Ten by mal totižto nahradiť Arnolda Schwarzeneggera v postave Rottmayera. Či je to naozaj dobrý nápad, to zistíme časom a prajeme mu veľa šťastia.

Arnie nám bude chýbať

Arnie nám bude chýbať, Zdroj: fanart.tv

Film Plán úteku z roku 2013 najviac uspel na domácej pôde a Číne. To bohato stačilo na zárobok poriadneho balíku a pokračovanie k nám pomaličky prichádza. Na domácej pôde zarobil 25,100,000 USD, celosvetovo sa mu podarilo získať krásnych 112 miliónov. Poďakovať musia najmä Číne, ktorá filmu zarobila až 40,9 milióna dolárov. Tento krát bol rozpočet stanovený na 20 miliónov a pevne veríme, že to bude filmu stačiť k lepšiemu a kvalitnejšiemu pokračovaniu.

Celý plán bude riadiť Steven C. Miller, ktorému Plán Úteku napísal scenárista Miles Chapman, ktorý pracoval ako spoluautor aj na prvom filme z roku 2013. Takže táto spolupráca nemusí byť vôbec zlá. Dokonca aj Dave Bautista mal tú možnosť pracovať s režisérom Millerom. Bolo to minulý rok pri filme Marauders, ktorý však neuspel a vo filmovom svete mu patrí len priemerné miesto.

Bude bývalí wrestler dobrou náhradou?

Bude bývalí wrestler dobrou náhradou?, Zdroj: nerdreactor.com

Dátum vydania filmu ešte nie je známy, ale všetko by sa mohlo čoskoro zmeniť. Určite s nami ostane naladení pre viac informácií, ktoré budú prichádzať čoraz rýchlejšie! 

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár