Planéta opíc 3 prinesie späť Judy Greer ako Corneliu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

red pár týždňami, režisér Matt Reeves ukázal, že výroba filmu Planéta opíc 3 sa začala a výsledok si stanovila na 14.júla 2017. Dozvedeli sme sa, že herečka Judy Greer podpísala zmluvu a vráti sa v pokračovaní, kde si zopakuje svoju úlohu ako opica Cornelia z minuloročného filmu Úsvit planéty opíc. Na stránkach sa tiež uvádza, že Karin Konoval by sa mala vrátiť ako Maurice. Samozrejme nemôže chýbať ani Andy Serkis ako Caesar. Woody Harrelson si zahrá hlavného záporného hrdinu a Steve Zahn si zahrá nového člena chlpatého osadenstva, ktorý sa bude snažiť vyvolať vojnu.

Podrobnosti ohľadom filmu sú zatiaľ neznáme, ale režisér Matt Reeves vlani povedal, že príbeh nebude mať veľký skok v čase. Posledný diel Planéty opíc sa odohrával 15 rokov po zrodení z roku 2011. V Úsvite planéty opíc, Judy Greer ako Cornelia komunikovala cez znakovú reč a slúžila ako mierový poradca pre Ceasara. Je teda možné, že by sa v pokračovaní Cornelia mohla  podieľať na  výučbe ostatných opíc okrem Ceasara a naučila ich hovoriť ľudskou rečou.

Matt Reeves bude režírovať zo scenára, ktorý sám napísal pre film Úsvit planéty opíc, s ktorým mu pomohol aj scenárista Mark Bomback. Štúdio stanovilo dátum vydania na 14.júla 2017, ktorý bude jediným filmom vydaným v tento dátum. Avšak film sa bude nachádzať medzi 7.júlom 2017 , kedy sa očakáva príchod Disney filmu Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales a 21.júlom 2017, čo predstavuje dátum, kedy sa nám predstaví Untitled Christopher Nolan Project.

Judy Greer si naposledy zahrala vo filme Jurský Svet a Ant-Man. Ďalej ju uvidíme vo filmoch  Addicted to Fresno, Wilson a Measure of a Man. Zahrala si aj vo FX comedy series Married. Tešíte sa na návrat Cornelie vo filme Planéta opíc 3?

War for the Planet of the Apes sa v kinách objaví 14.júla 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -