Využite špeciálnu 25% zľavu na PlayStation 4, ktorá platí už len pár dní

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

PlayStation 4 so zľavou až do 25%

BRATISLAVA, 25. októbra 2019 – Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE) oznamuje, že od 25. októbra do 4. novembra bude na pultoch všetkých kamenných i on-line obchodoch možnosť zakúpiť herné konzoly PlayStation 4 so zľavou až do 25%.

Hitom akciovej ponuky je konzola PlayStation 4 Pro vo verziách Black a White za 329 €. Záujemcovia o nové konzoly určite ocenia aj ďalší hardvér s atraktívnymi cenovkami, kde nebude chýbať konzola PlayStation 4 vo verziách 500 GB, ale aj 1 TB.

V rámci ponuky sú tiež pripravené akciové ceny výhodných balení konzol PlayStation 4 s bezdrôtovým ovládačom Dual Shock 4 aj vybranými hernými titulmi. Hráči tak za akciové ceny teraz vo výhodných baleniach získajú spoločne s konzolou PlayStation 4 napríklad hry FIFA 20, Crash Team Racing Nitro Fueled, prípadne tituly z kolekcie PlayStation Hits: Horizon Zero Dawn, Uncharted 4 a The Last of Us Remastered.

playstation
Zdroj: pushsquare.com

Októbrová ponuka zahŕňa celkovo 8 položiek:

  • PlayStation Pro (Black, White): 329 €
  • PlayStation Pro + FIFA20: 369 €
  • PlayStation 4 Pro + Fortnite obsah: 329€
  • PlayStation 4, verzia 500 GB (Black, White): 229 €
  • PlayStation 4, verzia 1 TB + herné tituly Hits: 289 €
  • PlayStation 4, verzia 1 TB + FIFA20 + bezdrôtový ovládač Dual Shock 4: 309 €
  • PlayStation 4, verzia 1 TB + Crash Team Racing Nitro + bezdrôtový ovládač Dual Shock 4:
    309 €
  • PlayStation 4, verzia 500GB + Fortnite obsah: 229€
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Pre viac informácií navštívte stránku www.playstation.sk alebo sociálne siete:

Instagram
Facebook
Youtube

O spoločnosti Sony Interactive Entertainment

Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE), ktorá je uznávaná ako globálny líder na poli interaktívnej a digitálnej zábavy, je zodpovedná za značku PlayStation® aj rodinu produktov a služieb. Spoločnosť PlayStation prináša na trh inovácie už od vydania pôvodnej konzoly PlayStation v Japonsku v roku 1994.

Do rodiny produktov a služieb PlayStation patrí PlayStation®4, PlayStation®VR, PlayStation®Vita, PlayStation®3, PlayStation®Store, PlayStation®Plus, PlayStation TM Video, PlayStation TM Music, PlayStation TM Now, PlayStation TM Vue, PlayStation®Original a oceňované softvérové tituly od spoločnosti SIE Worldwide Studios. Spoločnosť SIE sídli v kalifornskom meste San Mateo a ide o pobočku plne podriadenú spoločnosti Sony Corporation s globálnymi funkciami a regionálnymi ústrediami v Kalifornii, Londýne a Tokiu.

Zdroj: TS

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -