Spoločnosť Caviar opäť úraduje. Tentokrát pokryla zlatom PlayStation 5 a Apple AirPods Max

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spoločnosť Caviar opäť úraduje

Zoznámte sa s extravagantnou spoločnosťou Caviar, ktorá sama seba opisuje ako „Luxusné telefóny a doplnky s ruskou dušou. Skutočný kráľovský dar“. Ruská spoločnosť sa po celom svete preslávila exkluzívnymi dizajnmi smartfónov a príslušenstva, ktoré väčšinou pokrýva zlatom. Pokiaľ je pre vás napríklad bežný iPhone 12 Pro Max príliš lacný, môžete si kúpiť zlatú verziu za príjemných 54 780 amerických dolárov.

Na prelome roka spoločnosť odhalila novú kolekciu produktov, ktorá príde na trh v priebehu roku 2021. Nazvali ju Fantastická štvorka, pretože prinesie štyri nové limitované produkty, z väčšiny bude vyrobený jediný kus. Nová zlatá kolekcia bude obsahovať Sony PlayStation 5, Apple Airpods Max, Samsung Galaxy S21 Ultra a tenisky Nike Air Jordan. Všetky budú úplne alebo čiastočne vyrobené z čistého zlata.

PlayStation 5 pokryté zlatom

Pamätáte si na to, ako chcela spoločnosť CustomizeMyPlates vytvárať vlastné bočné kryty na konzolu PlayStation 5? Nuž, nedopadlo to dobre a vznikli súdne spory so Sony. Ale ani to nezastavilo Caviar pred tým, aby vytvorili absurdne drahé PlayStation 5 pokryté zlatom. Teda presnejšie 20 kilogramami zlata, ktoré bude tvoriť geometrickú textúru pripomínajúcu kamene.

Aby toho nebolo málo, ovládače DualSense budú potiahnuté krokodílou kožou so zlatými časťami. Zatiaľ síce nepoznáme cenu “Golden Rock” PS5 alebo čírosť použitého zlata, no pokiaľ by sa jednalo o 24-karátové zlato, konzola by mala hodnotu cez milión amerických dolárov. Vyrobený bude jeden jediný kus.

Apple AirPods Max za stotisíc

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods Max už bez pokrytia zlatom prichádzajú s vysokou cenovkou cez 600 €. Samozrejme nesmú chýbať verzie “Gold White” a “Gold Black” od Caviar, ktoré budú stáť 108 000 amerických dolárov. Luxusná verzia slúchadiel vznikne spojením 750 gramov 18-karátového zlata s potiahnutím krokodílou kožou.

21. séria smartfónov od Samsung dostane tiež luxusné prevedenie. Už čoskoro sa dočkáme nového radu Galaxy S21, na ktorý si Caviar robí zálusk ešte pred samotným oficiálnym predstavením. Chrbát telefónu bude obsahovať číslo 21 vygravírované v zlate a stáť bude 77 230 amerických dolárov.

Poslednou zo štvorice produktov je kustomizovaná legendárna silueta tenisiek Nike Air Jordan 1. Chýbať nebudú detaily z masívneho zlata a 68 diamantov. Vyrobených bude 99 kusov limitovanej edície v cene od 15 380 amerických dolárov.

Ak by tu nejaký milionár mal záujem o predobjednávku jedného z produktov, navštíviť môžete ich oficiálnu stránku.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -