PlayStation 5 hry boli sčasti odhalené. Amazon ukázal obaly piatich titulov

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

PlayStation 5 prichádza

Niet najmenších pochýb, že konzola PlayStation 5 a jej početné exkluzívne tituly prichádzajú. Blížiaci sa dátum vydania potvrdzuje i nedávny „únik“ stránky Amazon, ktorý prezradil a poodhalil obaly niektorých hier, pričom tie budú s najväčšou pravdepodobnosťou katalyzátorom novej hernej generácie.

Na úvod treba zmieniť, že nejde o nové tituly. Všetky odhalené obaly sa týkajú hier, ktoré sme mohli pred pár mesiacmi vidieť na PlayStation 5 evente, pričom ten sa venoval výhradne novým konzolám a počinom na nich.

Každopádne, takáto situácia ešte väčšmi nahráva tvrdeniu, že nové konzoly spolu s launch titulmi prídu túto zimu a nedôjde kvôli súčasnému svetovému stavu k nežiadúcemu odkladu.

PlayStation 5 tituly a ich päť obalov

Nebudem vás dlho napínať a rovno prezradím, že odhalené obaly patria titulom Returnal, Sackboy A Big Adventure, Demon’s Souls, Gran Turismo 7 a Destruction AllStars.

Returnal má byť psychologickým akčným titulom s hororovým nádychom, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou obsahuje rogue-like prvky (aspoň to naznačuje ukážka z leta). Hoci nejde o vyložene veľkú exkluzivitu, svoju komunitu si nepochybne nájde a vďaka neopozeranému prostrediu nehostinnej planéty po nej siahnu i milovníci space hororov.

Demon’s Souls snáď netreba ani predstavovať. Ide predsa o hru, ktorá spopularizovala dnes tak obľúbený a nezriedka variovaný subžáner souls hier. Preto len upozorním, že tento obrázok (ako hovorí text na jeho spodnej časti) nie je finálny a pravdepodobne sa zmení. Súčasne dodávam, že k hardcore projektu boli zverejnené i dva nové obrázky, ktoré nájdete nižšie v článku.

Gran Turismo 7 sa rovnako dočkalo zverejnenia obalu, ktorý opätovne nie je finálny a to isté môžeme povedať o Destruction AllStars. V prvom prípade ide o fantasticky vyzerajúci simulátor pretekania, druhá hra má byť divokou jazdou pre viacerých súperiacich používateľov.

Nakoniec sa ešte odhalil Sackboy a Big Adventure, ktorý prenesie sériu Little Big Planet do 3D lokácií. Inak táto platformová novinka pôsobí stále identicky sviežo, hravo a zábavne ako zmienená značka.

Nejaké dátumy?

Žiaľ, konkrétnejších dátumov vydania sme sa nedočkali, avšak niektoré zo zverejnených hier budú nepochybne launch projektmi. Prípadne sa zaradia medzi tituly, ktoré sa ako prvé pozrú na očakávanú konzolu.

Teraz už nezostáva nič iné ako čakať, pokiaľ prebehne ďalší PlayStation event a dočkáme sa odhalenia ceny a snáď aj niektorých presnejších dátumov. Dovtedy si musíme vystačiť s kochaním sa nad obrázkami.

Tak čo, ste už natešení na novú konzolu od Sony? Do ktorej z exkluzivít investujete svoje financie? Určite nám dajte vedieť prostredníctvom komentárov.

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -