Tieto PlayStation hry zadarmo na mesiac apríl vám pomôžu nezošalieť v karanténe

Nenechajte si ujsť

Michal Sliusar
Michal Sliusar
Čauko, volám sa Michal a som študent na Polygrafickej. Mám 19 rokov a žijem v Bratislave. Mojím hobby su prevažne hry a medzi moje obľúbené patria tie od From Software. Milujem horori a to hlavne Body a Space horror. Obľubený umelci ? Lovecraft, Ito, Kojima, Joseph, Kubrick.

Mesiac apríl je už za rohom! So sebou prináša aj garantované hodiny zábavy, o ktoré sa postarajú tieto dve PlayStation hry zadarmo. O aké hry sa jedná a ako ich získať?

Uncharted 4: A Thief’s End

Táto PlayStation exkluzivita od štúdia Naughty Dog ku nám prichádza už o pár dní. Jedná sa o hru z populárnej PlayStation exkluzívnej série hier Uncharted. Hlavná postava Nathan Drake sa po rokoch vracia do akcie. Jeho život sa po poslednom dieli stal o čosi jednoduchším, keď sa rozhodol žiť so svojou manželkou Elenou a vzdať sa lovenia pokladov.

Nathana kontaktuje jeho dlho stratený starší brat Sam. Ten sa po nepodarenom úteku z väzenia ocitá v ťažkej situácii a jeho jediná šanca na záchranu je Nathan. Po dlhšom prehodnocovaní sa Nathan rozhodne Samovi pomôcť. Vydáme sa na cestu po svete za cieľom nájdenia pirátskeho pokladu na vykúpenie Sama.

Graficky sa Uncharted 4 stále drží perfektne a je to definitívne jedna z najlepšie vyzerajúcich hier na PS4. Hra ponúka skvelý mix akcie, explorácie a príbehu. Cutscény sú skvelo animované a dabing je priam špičkový. Predsa, čo iné sa dá čakať od Naughty Dog. V porovnaní s predošlými dielmi v sérii sú levely v Uncharted 4 otvorenejšie. Niektoré levely sa dokonca dajú prirovnať k malým otvoreným svetom, kde si poradie ako dokončíte úlohy vyberáte vy.

Hru by si mal zahrať každý fanúšik Uncharted série. Ak vás všetky Uncharted hry nejakým spôsobom obišli, tak by ste skutočne mali štvrtému dielu dať šancu.

Dirt Rally 2.0

Štúdio Codemaster nám každý rok prináša pokračovanie prepracovanej F1 série. O tom, aké reálne ich sú ich simulátory, niet žiadnych pochýb. Tento rok dokonca prebehnú závody v F1 v jednej z ich hier.

Dirt Rally 2.0 je do detailu prepracovaná a vyšperkovaná závodná hra. Na výber máme kvantum tratí, ktoré sú rozmiestnené po celom svete. V ponuke máme taktiež vozidlá rôznych reálnych značiek. Tie si môžeme upraviť tak, aby nám presne vyhovovali na jazdný štýl. Hra je autentický simulátor, ale snaží sa byť dostupná aj pre bežných hráčov. Ku hraniu nám postačí aj PS4 ovládač.

Ako obtiažnu hru chcete mať je už na vás. Vybrať si môžete z pravého simulátoru až po arkádovú závodnú hru. Nájde sa tu niečo pre každého a multiplayer vám zaručí ďalšie hodiny zábavy po dokončení kampane, ktorá je už sama o sebe dlhá.

Apríl prinesie tieto dve PlayStation hry zadarmo už čoskoro. Stačí vám vlastniť PlayStation Plus a hry sú vaše. Cena PlayStation Plus je skutočne nízka a ak by ste sa aj rozhodli zakúpiť ho na rok, stále vás to vyjde menej ako cena oboch hier.

Vlastníte PlayStation Plus alebo ho plánujete len kúpiť? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -