Zoznam júlových PlayStation Plus mesačných hier zadarmo tentokrát prináša až tri tituly

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

PlayStation hry zadarmo na mesiac júl

BRATISLAVA, 29. júna 2020 – Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE) dnes oznámila, že presne pred 10 rokmi (29. júna 2010) bola prvýkrát predstavená služba PlayStation Plus a my by sme sa radi poďakovali všetkým jej podporovateľom a našim fanúšikom.

Všetko sa začalo prvou predstavenou PS Plus hrou WipeOutHD, od tej doby sme PS Plus členom priniesli už viac ako tisíc ďalších herných titulov zadarmo a nepreberné množstvo exkluzívnych zliav. Oslávme spoločne toto jubileum so špeciálnym júlovým výberom, ktorý obsahuje jednu bonusovú hru navyše!

Zoznam PS Plus hier zadarmo pre nadchádzajúci mesiac (dostupné od 7. júla do 3. augusta 2020):

NBA 2K20

NBA 2K20
Zdroj: youtube.com

NBA 2K už je omnoho viac než len basketbalový simulátor. Je platformou spájajúcou všetkých hráčov a fanúšikov basketbalu. Predveď svoje schopnosti vďaka vylepšenému pohybu hráčov, pokročilému ovládaniu strelby aj driblingu a novým prvkom v obrane a v hre bez lopty.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
Zdroj: brloh.sk

V hre Rise of the Tomb Raider odkrýva Lara staroveké tajomstvá, ktoré ju postavia do boja proti nebezpečnej organizácii známej ako Trinity. Na ceste za nájdením dôležitého artefaktu, ktorý musí získať skôr ako Trinity, odhaľuje Lara mýty a tajomstvá Strateného mesta Kitezh. Vydajte sa na vzrušujúcu výpravu Sibírou a objavte Stratené mesto skôr, než dorazí protivník.

Erica

Erica
Zdroj: gamebooknews.com

Staňte sa Ericou, statočnou mladou dámou sužovanou nočnými morami o vražde svojho otca. Po všetkých traumatických udalostiach, ktoré ju prenasledovali, je len na vás, aby ste odhalili šokujúcu pravdu za touto ničivou tragédiou. Každá voľba, ktorá v hre urobíte, ovplyvňuje ďalší vývoj a vedie k jednému z niekoľkých rôznych zakončení tohto emotívneho príbehu.

V priebehu tohto týždňa odhalíme aj špeciálny PS4 Theme oslavujúci 10 rokov PS Plus, ktorý bude na obmedzený čas dostupný zadarmo v PS Store. Pre všetkých, ktorí ešte nevyskúšali online multiplayer s PS Plus, pripravujeme v tomto týždni aj free online multiplayer víkend, ktorý prebehne 4. a 5. júla 2020.

Potešili vás PlayStation hry zadarmo na júl aj s bonusovým titulom? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: PlayStation TS

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -