Predplácaš si PlayStation Plus? August 2021 ti prinesie trojicu skvelých hier vrátane Hunter’s Arena: Legends

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Slnečný august v roku 2021 je za rohom a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na ďalšie bezplatné hry, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v druhom letnom mesiaci.

PS Plus ti okrem každomesačných herných titulov dá oveľa viac skvelých benefitov a pestrý exkluzívny obsah, ako napríklad špeciálne prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V júli 2021 sa členovia PS Plus dočkali tradične troch hier – akčnej strielačky Call of Duty: Black Ops 4, bojovej hry WWE 2K Battlegrounds a napínavej survivalovky A Plague Tale: Innocence. Ak ich náhodou ešte nemáš vo svojej knižnici, čas máš do 2. augusta.

August 2021 s Playstation Plus v znamení troch zaujímavých herných titulov

Spoločnosť Sony ohlásila augustové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeš fantazijnú bojovku Hunter’s Arena: Legends, multiplayerovovú oddychovku Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville a športovú hru Tennis World Tour 2. Všetky tri hry si budeš môcť stiahnuť na PlayStation 4 alebo PlayStation 5 od 3. augusta do 6. septembra.

Hunter’s Arena: Legends | PS4, PS5

Ako bolo oznámené ešte začiatkom tohto mesiaca, Hunter’s Arena prichádza na PS Plus na konzoly PS4 a PS5. Lákavá hra pozostáva z rôznych módov, ako je napríklad aj Battle Royale pre 30 hráčov založený na bojoch PvP a PvE.

Dejovo sa ocitneš v stredoveku, v ktorom ľudstvo bojuje medzi sebou a légiou démonov. Nazrieš do veľmi nebezpečných žalárov s vysokými odmenami, kde sa ti do cesty postaví obrovský počet démonických nepriateľov. A aký bude tvoj recept na prežitie? Plň úlohy, otváraj nové silné predmety a získavaj skúsenosti. Práve tie ti dodajú na bojisku potrebnú silu a či sa ti podarí zvíťaziť už ostáva na tebe.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville | PS4

Na zozname augustových bezplatných hier sa ocitla aj oddychovka od EA. Priprav sa na novú kapitolu tejto nostalgickej franšízy Plants vs. Zomies, pretože tentokrát si to namieriš mimo Neighborville do nových oblastí s otvoreným svetom.

Na výber máš 20 plne prispôsobiteľných tried postáv a zdokonaľovať vieš aj ich herný štýl. Poteší taktiež vylepšené odmeňovanie a za každú výhru na teba čakajú štedré odmeny. Výziev na prekonávanie bude naozaj veľa a pomôcť ti môžu aj tvoji kamaráti. Či už sa postavíš proti nepriateľským hordám v PVE alebo v novej online Battle aréne, o zábavu máš postarané.

Tennis World Tour 2 | PS4

Mal si niekedy chuť zahrať si tenis za tých najlepších svetových hráčov? Alebo si radšej vytvoríš vlastného profesionála, s ktorým budeš dobíjať tenisové kurty? Svetový rebríček je otvorený a či sa práve ty ocitneš na jeho vrchole záleží na tvojich zručnostiach.

Režim kariéry obsahuje naozaj veľa skvelých funkcií – vyber si svoju crew zamestnancov, kupuj to najlepšie vybavenie alebo zháňaj sponzorov. Je z čoho vyberať. Zahrať si môžeš samozrejme aj lokálne s kamarátmi alebo online. No bez ohľadu na režim, ktorý si vyberieš, zažiješ jednoznačne najdynamickejšiu a najrealistickejšiu tenisovú hru súčasnosti.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Zdroj: playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -