Vlastníš PlayStation Plus? Aj v auguste na teba čakajú hry zadarmo, vrátane Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Blíži sa august a s ním aj nové hry úplne zadarmo, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus, pre ktorých si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v nasledujúcom mesiaci.

Ak ešte niekto z vás nepostrehol, PS+ ti okrem herných titulov dá oveľa viac zaujímavých benefitov – prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné zadarmo.

V júli 2020 sa členovia PS+ dočkali až troch hier – NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider, Erica – takže ak ich náhodou ešte nemáš, pridaj si ich do svojej knižnice ešte dnes.

August s PlayStation Plus v znamení Call of Duty

Síce sme sa tento mesiac dočkali až troch hier, august sa bude niesť v klasickom znamení dvoch herných titulov. Tentokrát to bude úplne nová multiplayerovka Fall Guys: Ultimate Knockout, ktorá debutuje už 4. augusta.

Väčšiu pozornosť však na seba jednoznačne púta opäť herný titul zo série Call of Duty. Po WWII si tak vychutnáme ďalšiu strielačku s názvom Modern Warfare 2 (Remastered kampaň). Čiže sa pripravte na vylepšený vizuál, ktorý je k dispozícii od 28. júla až do 31. augusta.

Nostalgia s vylepšeným Makarovom

Predpokladám, že Modern Warfare 2 nemusím nikomu predstavovať. Ak sa hra stále nenachádza vo vašej knižnici, teraz je ten správny čas. Zaspomínať si na rok 2009 so Soapom, Shepherdom, Ghostom a inými známymi charaktermi proti Vladimírovi Makarovovi? Prečo nie? A keď sa bavíme stále o čerstvom remastri z marca 2020, hurá do toho.

Ako bonus, ďalší free multiplayer sa dostaví už budúci mesiac a na jeho získanie budete mať k dispozícii len 24 hodín, a to od soboty 8. augusta do 9. augusta. Aj preto si správne nastavte „budík“, pretože aj tentokrát sa zaručene máme na čo tešiť.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí teraz len 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -