Si predplatiteľom PlayStation Plus? Február ti prinesie až trojicu hier vrátane Control: Ultimate Edition

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Február 2021 je za rohom a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na ďalšie bezplatné hry, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v nasledujúcom mesiaci.

Ak ešte náhodou niekto nepostrehol, PS Plus ti okrem herných titulov dá oveľa viac zaujímavých benefitov – prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V januári 2021 sa členovia PS Plus dočkali troch hier – akčnej dobrodružnej videohry Shadow of the Tom Raider (PS4), fantazijnej RPG hry GreedFall (PS4) a PS5 verziu stále čerstvej akčnej RPG novinky Maneater. Ak ich náhodou ešte nemáš, pridaj si ich do svojej knižnice ešte dnes. Čas máš do 1. februára 2021.

Február 2021 s PlayStation Plus bude opäť v znamení troch herných titulov

Spoločnosť Sony ohlásila februárové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeš prvú PS5 exkluzivitu Destruction AllStars, ako aj akčné adventúry Control: Ultimate Edition Concrete Genie. Všetky tri hry si budeš môcť stiahnuť na PlayStation 4 alebo PlayStation 5 od 2. februára do 1. marca. Destruction AllStars bude stiahnuteľný až do 5. apríla.

Destruction AllStars (PS5)

V tejto multiplayerovke sa priprav na poriadne šialenú jazdu, ktorá ťa dostane do bojovej arény. Na výber máš zo 16 superstar súťažiacich a hrá sa až v štyroch rôznych herných režimoch.

Tvojou úlohou bude využívať správne načasovanie, taktiky a zručnosti, ktorých odmenou bude poriadne krviprelievanie. Postavu si môžeš samozrejme vylepšovať novými schopnosťami, ako aj samotné vozidlo. Si pripravený stať sa medzinárodným šampiónom Federácie ničenia?

Control: Ultimate Edition (PS4/PS5)

Táto akčná lahôdka vyšla v roku 2019 a stala sa okamžitým hitom. Čaká na teba adventúra z tretej osoby, v ktorej dokážeš ovládať niekoľko nadprirodzených schopností. O hru sa postaralo vývojárske štúdio Remedy Entertainment (Max Payne, Alan Wake), takže sa sklamania báť nemusíš.

Hlavnou postavou je riaditeľka Federálneho úradu pre Kontrolu Jesse Faden, ktorého ústredie v New Yorku je narušené zlovestným nepriateľom. Prostredie je vskutku nepredvídateľné a vyčistenie obrovského mrakodrapu nebude vôbec prechádzka rúžovou záhradou. Ultimate Edition obsahuje základnú hru, ako aj expanzie The Foundation a AWE.

Concrete Genie (PS4)

Zober do ruky farebný štetec a vráť znečistené mesto Denska jej bývalému jasnému a rušnému prímorskému ja v tomto naozaj dojímavom a mnohokrát ocenenom akčnom dobrodružstve. Tvojou úlohou bude vyčistiť ulice a následne pomocou živej farby vytvoríš zlomyseľných džinov, ktorých magické sily ti pomôžu prekonať hádanky a odraziť násilníkov, ktorí ťa prenasledujú.

Hra obsahuje aj dva ďalšie režimy vytvorené špeciálne pre PS VR, ktoré ti umožnia odviazať sa a ukázať poriadnu dávku kreativity.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Zdroj: blog.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -