Predplácaš si PlayStation Plus? Február 2022 ti prinesie trojicu hier vrátane UFC 4

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Február 2022 dorazí už budúci týždeň a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na ďalšie bezplatné hry, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v nasledujúcom mesiaci.

PS Plus ti okrem každomesačných herných titulov dá oveľa viac skvelých benefitov a pestrý exkluzívny obsah, ako napríklad špeciálne prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V januári 2022 sa členovia PS Plus dočkali tradične troch hier – akčného dobrodružstva Shadow of The Tomb RaiderRPG fantasy GreedFall a PS5 verzie čerstvej novinky Maneater. Všetky tri hry si stále môžeš stiahnuť na PlayStation 4 a PlayStation 5 do 1. februára 2021.

Február 2022 s PlayStation Plus v znamení viacerých zaujímavých herných titulov

Spoločnosť Sony ohlásila februárové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeme bojovú hru UFC 4, akčnú adventúru Tiny Tinas Assault on Dragon Keep: A Wonderlands Oneshot Adventure a oddychovku pre staviteľov s názvom Planet Coaster: Console Edition. Všetky tri bezplatné hry budú k dispozícii na stiahnutie od 1. februára do 28. februára.

EA Sports UFC 4 | PS4

Jedna z najobľúbenejších bojových hier prichádza na PS Plus. Vyvíjaj a prispôsobuj svoju postavu prostredníctvom jednotného systému postupu vo všetkých režimoch. Prejdi z neznámeho amatéra na superhviezdu UFC v novom režime kariéry alebo si zahraj online na majstrovstvách sveta. K dosiahnutiu titulu šampióna však vedie dlhá a náročná cesta, počas ktorej sa naučíš nové kombinácie útokov, rôzne bojové štýly a vychutnáš si prepracovanú hernú mechaniku zo všetkých uhlov do posledného detailu.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure | PS4

Zaži uznávanú výpravu z roku 2013, ktorá to všetko začala, v tejto samostatnej kampani nabitej fantáziou, zábavou a horami magickej koristi. Na začiatku si vyberieš zo šiestich jedinečných lovcov trezorov, z ktorých každý jeden má svoje vlastné charakteristické schopnosti a nudiť sa s nimi nebudeš. K použitiu ti budú k dispozícii rôzne strelné zbrane k prerazeniu cesty cez zradné lesy, strašidelné krypty a hrôzostrašné pevnosti. Buď však opatrný, tvoja cesta sa môže v okamihu zmeniť kvôli Tininým veselým chaotickým rozmarom.

Planet Coaster: Console Edition | PS5

Prekvap a poteš davy nedočkavých ľudí pri budovaní pobrežného parku svojich snov a spravovaní skutočne živého sveta s jedinečným zmyslom pre detail. Bez ohľadu na úroveň tvojich zručností priveď svoje nápady k životu. Využi výhody plánov na rýchle umiestnenie – viac ako 700 vopred pripravených predmetov vrátane podložiek, zariadení a scenérií. Preskúmaj Frontier Workshop a využi najlepšie svetové návrhy vo svojom rozširujúcom sa impériu. Táto hra sľubuje veľa zábavy a ak si vlastníkom konzoly PS5, za pokus nič nedáš a jednoznačne si zlepšíš kreativitu na všetkých úrovniach.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -