Si predplatiteľom PlayStation Plus? Rok 2021 odštartuje lákavou trojicou hier vrátane Maneatera

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Január 2021 je za rohom a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na „nové“ hry zadarmo, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v nasledujúcom mesiaci.

Ak ešte náhodou niekto nepostrehol, PS Plus ti okrem herných titulov dá oveľa viac zaujímavých benefitov – prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V decembri 2020 sa členovia PS Plus dočkali taktiež troch hier – akčnej adventúry Just Cause 4, multiplayerovky Rocket Arena a nového real-time Battle Royale z legendárnej série Worms s názvom Worms Rumble. Ak ich náhodou ešte nemáš, pridaj si ich do svojej knižnice ešte dnes. Čas máš do 4. januára 2021.

PlayStation Plus
Zdroj: playstationlifestyle.net

Január 2021 s PlayStation Plus bude opäť v znamení troch hier

Spoločnosť Sony ohlásila januárové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeme akčné dobrodružstvo Shadow of The Tomb Raider, RPG fantasy GreedFall a PS5 verziu čerstvej novinky Maneater. Všetky tri hry si budeš môcť stiahnuť na PlayStation 4 a PlayStation 5 od 5. januára 2021 do 1. februára 2021.

Shadow of the Tomb Raider je akčná dobrodružná videohra z roku 2018 vyvinutá štúdiom Eidos-Montréal a publikovaná spoločnosťou Square Enix. Pokračuje v rozprávaní z roku 2015 hry Rise of the Tomb Raider a je dvanástym vstupom do hlavnej série Tomb Raider.

GreedFall je akčná RPG hra na vyvinutá štúdiom Spiders a publikovaná spoločnosťou Focus Home Interactive. Táto hra je zasadená do fantasy prostredia v štýle 17. storočia a bola vydaná pre Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One 10. septembra 2019.

Maneater je akčná RPG hra vyvinutá a publikovaná štúdiom Tripwire Interactive. Hra bola vydaná pre Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One 22. mája 2020, Xbox Series X/S a PlayStation 5 v novembri 2020 a pre Nintendo Switch bude vydaná v prvej polovici roku 2021. Našu recenziu na titul nájdete na tomto odkaze.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Zdroj: blog.playstation.com, en.wikipedia.org

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -