Predplácaš si PlayStation Plus? Júl 2021 ti prinesie trojicu skvelých hier vrátane Call of Duty: Black Ops 4

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Slnečný júl v roku 2021 je konečne tu a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na ďalšie bezplatné hry, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v tomto letnom mesiaci.

PS Plus ti okrem každomesačných herných titulov dá oveľa viac skvelých benefitov a pestrý exkluzívny obsah, ako napríklad špeciálne prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V júni 2021 sa členovia PS Plus dočkali tradične troch hier – arkádovej bojovej hry Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, vesmírnej bojovej hry Star Wars: Squadrons a špionážnej adventúry Operation: Tango. Ak ich náhodou ešte nemáš vo svojej knižnici, Virtua Fighter 5 si môžeš stiahnuť do 2. augusta. Operation: Tango a Star Wars: Squadrons do 5. júla.

Júl 2021 s Playstation Plus v znamení troch zaujímavých herných titulov

Spoločnosť Sony ohlásila júlové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeš akčnú strieľačku Call of Duty: Black Ops 4, bojovú hru WWE 2K Battlegrounds a napínavú survivalovku A Plague Tale: Innocence. Všetky tri hry si budeš môcť stiahnuť na PlayStation 4 či PlayStation 5 od 6. júla do 2. augusta.

Call of Duty: Black Ops 4 | PS4

Call of Duty: Black Ops 4 prináša najprepracovanejšie a najstrategickejšie zážitky z hrania pre viacerých hráčov. Priprav sa na príchod obrovského počtu režimov spolu s poriadnou hordou zombíkov, ktorí sa postarajú o trikrát viac dobrodružstva. Activision si dalo na tomto kúsku záležať a bojové mechaniky sú taktickejšie a plynulejšie ako kedykoľvek predtým.

V hre nechýba ani kombinácia nových a prepracovaných špecialistov, ktorí majú odlišné bojové profily a schopnosti. Každý z nich má tiež unikátne zbrane a vybavenie, takže si môžeš s kamarátmi otestovať novú úroveň stratégie a tímovej kreativity. Pribudlo aj veľa nových máp a ak by si túžil po celom obsahu, zakúpiť sa dá aj Black Ops Pass.

WWE 2K Battlegrounds | PS4

Vstúp do sveta WWE a zaži úplne novú nadupanú a drsnú arkádovku, v ktorej tvoje obľúbené WWE Superstars a Legends bojujú v nezvyčajných interaktívnych prostrediach po celej Zemi. A to všetko v skvelom príbehu v komiksovom prevedení.

Čaká na teba viac ako 70 postáv. Vezmi svojich obľúbencov do boja v tejto nespútanej a divokej šarvátke a ukáž čo je v tebe. Vytiahni parádne pohyby, použi špeciálne schopnosti a znič súpera počas boja v pútavom prostredí v zápase pre viac hráčov.

A Plague Tale: Innocence | PS5

Kriticky uznávané dobrodružstvo vychádza na PS5 v 4K rozlíšení pri 60 fps. Vylepšený vizuál je teda povinnou súčasťou tejto adventúry na srdcervúcej ceste najtemnejšími hodinami histórie ľudstva.

Nasleduj pochmúrny príbeh mladej Amicie a jej malého brata Huga v morom postihnutom stredovekom Francúzsku. Poraz nepriateľa a pokús sa prežiť v brutálnom a nemilosrdnom svete okolo teba. Podarí sa hlavným postavám nájsť zmysel života v zničenom svete plnom nástrah? To už zistíš ty, ak vlastníš PS5 a rozhodneš sa túto napínavú hru skúsiť na vlastnej koži.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -