Aké bezplatné hranie na PlayStation Plus nás čaká v mesiaci máj?

Nenechajte si ujsť

Filip Glezgo
Filip Glezgo
Volám sa Filip a študujem na Akadémii umení v BB. Kinematografia je vášeň, bez ktorej by som si nevedel predstaviť každodenný život. Tiež sa zaujímam o psychológiu, šport a prírodu. Jediné, čo mi v lete chýba, je zima... Už veľmi dlho som zmiereným s tým, že užívanie si krásy pohyblivých obrázkov na veľkom plátne, bude naveky mojim jediným prekliatím.

PlayStation Plus a nové bezplatné hry na mesiac máj

Nedávny únik informácií na serveri ResetERA hovorí, že pre máj 2020 budú na PlayStation Plus zadarmo Dark Souls RemasteredDying Light.

Sony tak naďalej pokračuje so svojim známym mesačným cyklom ponúknutia dvojice hier pre poberateľov služby PlayStation Plus. Začiatkom apríla Sony taktiež omylom zverejnilo YouTube video na britskom kanáli PlayStation Access, v ktorom predstavilo nové hry zadarmo skôr, ako to bolo oficiálne plánované.

Uncharted 4 Dirt 2.0 PS Plus
Zdroj: playstation.blog.com

Poberatelia tejto služby si mohli v apríli stiahnuť a zahrať Uncharted 4: A Thief’s End a Dirt Rally 2.0. Teraz, keď sa už apríl pomaly blíži ku koncu, sú všetci hráči zvedaví, aké bezplatné hry sú pripravené práve na máj.

Rozhodnutie Sony o ich tituloch zadarmo pre PS Plus sa týkajú hier s veľkým a pestrým herným obsahom. Potvrdzuje to či už spomínaný Uncharted 4, alebo Shadow of the Colossus v marci.

shadow-of-the-colossus
Zdroj: playstation.com

Sony pridalo do svojho online obchodu sekciu “Play At Home“, v ktorej sa taktiež objavili zadarmo aj ďalšie dve hry – Uncharted: The Nathan Drake Collection a Journey. To znamená, že používatelia PS Plus si v súčasnosti môžu stiahnuť celú bezplatnú sériu z tejto dobrodružnej a úspešnej hry.

Nemŕtvi a monštrá prichádzajú

Používateľ menom Adookah nahral obrázok, v ktorom sa ako dve ďalšie bezplatné hry objavujú Dark Souls Remastered a Dying Light. Tento únik informácií ešte zatiaľ nie je potvrdený, ale ak sa tomu tak stane, hráči sa majú načo tešiť. Oba herné tituly sú veľmi kvalitné a populárne.

Dark Souls Dying Light PS Plus
Zdroj: pushsquarecom

Náročná RPG Dark Souls Remastered je prvým krokom pre hráčov, ktorí sa ešte len dostávajú do zložitého sveta plného výziev hernej firmy FormSoftware. Ešte pred novšími titulmi ako Bloodborne alebo Sekiro: Shadows Die Twice je nevyhnutné porozumieť tomuto hernému zážitku, ktorý sa skladá z neustálej smrti a rôzneho experimentovania nových ciest.

Dying Light je zasa zombie hra od vývojárov Techland, zameraná na prežitie a parkúr. Jeho nového pokračovania by sme sa mali dočkať už tento rok.

dying light
Zdroj: thexboxhub.com

Zhodou okolností sú obe hry zamerané na svet nemŕtvych. Pokým si hráči a poberatelia PS Plus počkajú na potvrdenie alebo vyvrátenie informácií, môžu dovtedy stále využívať darček od Sony a jej ponuky bezplatných hier z výberu “Play At Home“.

Ste poberateľom služby PlayStation Plus a tešíte sa na nové hry v mesiaci máj?

 Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -