Si predplatiteľom PlayStation Plus? Máj ti prinesie trojicu hier zadarmo vrátane Battlefield V

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Máj 2021 je za rohom a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na ďalšie bezplatné hry, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v nasledujúcom mesiaci.

Ak ešte náhodou niekto nepostrehol, PS Plus ti okrem herných titulov dá oveľa viac zaujímavých benefitov – prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V apríli 2021 sa členovia PS Plus dočkali troch hier – hororovej survivalovky Days Gone, zombie strieľačky Zombie Army 4: Dead War (PS4) a akčnej plošinovky Oddworld: Soulstorm (PS5). Ak ich náhodou stále nemáš v tvojej knižnici hier, čas máš do 3. mája 2021.

Máj 2021 s PlayStation Plus bude v znamení troch skvelých herných titulov

Spoločnosť Sony ohlásila aprílové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeš akčnú strieľačku Battlefield V, akčnú survivalovku Stranded Deep a závodnú hru Wreckfest. Všetky tri hry si budeš môcť stiahnuť na PlayStation 4 alebo PlayStation 5 od 4. do 31. mája.

Battlefield V | PS4

Vstúp do najväčšieho konfliktu ľudstva s hrou Battlefield V od vývojárskeho štúdia Electronic Arts. Nevídané stvárnenie 2. svetovej vojny je späť a okrem klasickej kampane ti hra ponúkne aj prepracovaný multiplayer, v ktorom môžeš so svojím tímom prechádzať tie najutajenejšie vojenské operácie po celom svete z obdobia minulého storočia.

Stranded Deep | PS4

Otestuj si schopnosti prežitia v tejto dobrodružnej survivalovke s otvoreným svetom. V dôsledku leteckej havárie uviazne hlavná postava príbehu v Tichom oceáne, kde začína boj s časom. Tvojou úlohou bude zbierať akékoľvek predmety na privolanie pomoci. Nezabudni si taktiež kontrolovať ukazovatele hladu a smädu, ako aj prostredie okolo seba. V ňom totižto číhajú rôzne morské kreatúry, ktoré ťa v prípade nepozornosti veľmi radi usmrtia.

Vývojárske štúdio Beam Team Games si na tomto hernom kúsku dalo záležať a pripraviť sa môžeš na preskúmavanie pod vodou i na súši, takže o nezabudnuteľný stroskotanecký zážitok sa báť nemusíš.

Wreckfest | PS5

Spaľuj gumy, porušuj pravidlá a znič všetkých nepriateľov v tvojom okolí. Presne takýmto heslom sa riadi nová hra od vývojárskeho štúdia THQ Nordic, ktorá vychádza 4. mája 2021 a jeden celý mesiac bude pre predplatiteľov PS Plus úplne zadarmo.

Závodná novinka sľubuje veľa akčných momentov, pri ktorých budeš musieť pretekať, opravovať zničené autá a spevňovať brnenie. Dôvodom sú epické pády a súboje, pri ktorých ti protivníci nič nedarujú zadarmo. A s veľkou pravdepodobnosťou sa nie každý z nich dostane cez cieľovú pásku. V hre nechýba ani multiplayer pre 24 hráčov.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Zdroj: blog.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -