Predplácaš si PlayStation Plus? November 2021 ti prinesie až šesticu skvelých hier na PS4, PS5 a PS VR

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

November 2021 dorazil a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na ďalšie bezplatné hry, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v tomto mesiaci.

PS Plus ti okrem každomesačných herných titulov dá oveľa viac skvelých benefitov a pestrý exkluzívny obsah, ako napríklad špeciálne prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V októbri 2021 sa členovia PS Plus dočkali tradične troch hier – multiplayerovej strieľačky Hell Let Loose, športovej hry PGA Tour 2K21 a akčnej bojovky Mortal Kombat X.

November 2021 s PlayStation Plus v znamení viacerých zaujímavých herných titulov

Spoločnosť Sony ohlásila novembrové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeš klasickú trojicu hier na konzoly PS4 a PS5 – Knockout City, First Class Trouble a Kingdoms of Amalur: ReReckoning. Všetky hry sú k dispozícii na stiahnutie od 2. novembra do 6. decembra. Tento mesiac sme sa však dočkali aj ďalších troch bonusových VR hier na oslavu 5. výročia PS VR – The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners a Until You Fall. Hry na VR si budeš môcť stiahnuť do 3. januára.

Knockout City | PS5 & PS4

Spoj svoje sily so súpermi a vo veľkom štýle sa proti sebe postavte v epickej vybíjanej. Priprav sa na extrémne šialenú zábavu v úplne novom pohľade na tímové hry pre viacerých hráčov. Nezabudni si taktiež prispôsobiť postavu a vytvor tím, s ktorým ovládneš Knockout City.

Herné mechaniky ti umožnia používať všelijaké triky, pričom sa nezabudni neustále uhýbať a chytať lopty letiace po mape. Ale čo ak sa k tebe žiadna lopta nedostane? Žiaden problém. Stačí do rúk chytiť vlastného spoluhráča a využi ho ako zbraň k porazeniu protivníkov. Pri tejto hry sa jednoducho nudiť nebudeš.

First Class Trouble | PS5 & PS4

Ak nemáš chuť na adrenalínové hry, čo tak spoločenská oddychovka, kde sa proti sebe postaví šesť hráčov na palube luxusnej vesmírnej lode? Na začiatku každej hry budú náhodne vybraní štyria hráči, ktorých hra určí za tzv. Residents a spoločne sa pokúsia vypnúť umelú inteligenciu v srdci lodi. Ďalší dvaja hráči budú Personoids a ich úloha je jednoduchá – klamať, klamať a robiť čokoľvek, aby zastavili Residents. Tímová práca bude aj v tejto hre kľúčom k víťazstvu, ale komu môžeš skutočne veriť?

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning | PS4

Hlavný dizajnér hry Elder Scrolls IV: Oblivion Ken Rolston spojil sily s ďalšími skvelými tvorcami a vytvorili nevídaný herný zážitok s názvom Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Jedná sa o remaster s ohromujúcim vizuálom a prepracovanou hrateľnosťou, ktorá prináša všetkým hráčom intenzívne RPG boje v rozľahlom svete.

Tvojou úlohou bude odhaliť všetky tajomstvá, ktoré ti skrížia cestu – od mystického mesta Amalur až po pochmúrne kobky v jaskyniach Brigand Hall Caverns. Miest na objavovanie je v tejto hre veľa a či práve ty nájdeš kľúč k nesmrteľnosti ostáva v tvojich rukách.

The Persistence | PS VR

Zvládneš výzvu prežiť na palube hviezdnej lode s kolóniou z hlbokého vesmíru odsúdenou na zánik? Si uviaznutý, nič nefunguje a pred tebou vidíš čiernu dieru. Aby toho nebolo málo, medzi posádkou koluje mutácia a kolonistov mení na vraždiace monštrá. Jediná možnosť ako prežiť bude zbieranie zdrojov, vylepšovanie si schopností a vyrobiť si budeš musieť aj nejaké tie zbrane. Hra ma nádych survival hororu, takže môžeš očakávať dávku napätia a strachu, do ktorého ťa svet VR pohltí ešte intenzívnejšie.

The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition | PS VR

Postav sa tvárou v tvár všetkým hrôzam, ktoré ti poskytnú len príbehy zo sveta The Walking Dead. Vydaj sa cez ruiny spustošeného New Orleans a skús prežiť do nasledujúceho rána. Bojuj, skrývaj sa alebo zbieraj potrebné suroviny, ktoré ti začnú odhaľovať tajomstvá celého mesta.

Neminie ťa ani stretnutie s inými frakciami alebo osamelými preživšími, z ktorých sa môžu veľmi jednoducho stať priatelia, ale aj nepriatelia. Preto sa rozhoduj správne, komu podať pomocnú ruku a akým smerom sa bude tvoja postava poberať. Na výber máš vždy niekoľko možností, ale správna môže byť len jedna.

Until You Fall | PS VR

Táto VR hra je z dnešného zoznamu fyzicky najnáročnejšia a poriadne si v nej natrénuješ pohyby mečom. Herné prostredie sprevádzajú neóny, čo robí boje s príšerami o to záživnejšími. Ako hráč máš povolené pohyby rukami i telom, takže nepriateľov v tvojom okolí nezabudni zneškodniť vždy v čo najkratšom čase.

Priprav sa na útok, nezabudni blokovať nepriateľské pokusy a neváhaj použiť nejaké to magické kúzlo. Svet je totiž plný mágie, ale k dispozícii ti bude aj hromada zbraní. Ak si trúfaš na armádu príšer v tomto mystifikujúcom svete a vlastníš VR, túto fantazijnú lahôdku si nemôžeš nechať ujsť.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu a užívaj skvelé hry zadarmo, ktoré si pre teba pripravil november 2021 na PlayStation Plus.

Zdroj: blog.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -