Vlastníš PlayStation Plus? Aj v septembri na teba čakajú hry zadarmo, vrátane známej multiplayerovky PUBG

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Blíži sa september a s ním aj „nové“ hry zadarmo, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v nasledujúcom mesiaci.

Ak ešte náhodou niekto nepostrehol, PS+ ti okrem herných titulov dá oveľa viac zaujímavých benefitov – prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V auguste 2020 sa členovia PS+ dočkali dvoch hier – Fall Guys: Ultimate Knockout, Call of Duty: Modern Warfare 2 (kampaň remastered). Ak ich náhodou ešte nemáš, pridaj si ich do svojej knižnice ešte dnes. Čas sa kráti.

September s PlayStation Plus v znamení PUBG

Pravidelná dávka herných zážitkov od Sony bude pre predplatiteľov PlayStation Plus obsahovať už „menej“ obľúbené PUBG, ktoré by sa týmto krokom mohlo opäť naštartovať. Predsa len, po vydaní konkurenčného Battle Royale módu v Call of Duty: Warzone klesla popularita PUBG a dať ho zadarmo hráčom môže len pomôcť.

PUBG vyšlo na PC v roku 2016, na Android a iOS v roku 2017, na Xbox One v roku 2018 a nakoniec o rok na to sa dočkali aj hráči PS4. V hre momentálne prebieha 8. sezóna, ktorej trailer nájdeš pod týmto odstavcom. Ideš do toho?

Druhou hrou je Street Fighter 5 z roku 2016

September ostáva verný hrám z pred štyroch rokov a na zoznam sa pridáva populárna bojová lahôdka Street Fighter 5. V nej nájdeš skutočne rozmanitý výber charakterov so všelijakými schopnosťami a ak si niekedy chceš zmerať sily s kamarátom v arkádových klasikách, herná franšíza Street Fighter nikdy nesklame.

Budúci mesiac sa dá považovať za slabší a predplatitelia PS+ majú k dispozícii dve multiplayerové klasiky. Ak ich náhodou ešte nevlastníš a máš miesto v úložnom priestore, hry odporúčame stiahnuť. V inom prípade si treba počkať na október, o ktorom ťa budeme včas informovať.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí teraz len 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -