Nové monštrum terorizuje deti v prvom traileri na tretiu sériu Stranger Things!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

…Teda, deťmi ich nazývať už asi nemôžeme. Ako zaznelo v samotnom traileri, „We are not kids anymore.“ Presne tak, Netflix si pre nás konečne pripravil prvý plnohodnotný trailer na tretiu sériu Stranger Things! 80. roky si pre naše obľúbené postavy prichystali teplé leto, na ktoré nikdy nezabudnú.

Zmenili sa deti, zmenili sa príšery vo svete Upside Down a v neposlednom rade sa zmenilo aj samotné mestečko Hawkins v štáte Indiana. Do mesta prišlo nákupné centrum Starcourt Mall, ktoré bude dôležitou súčasťou príbehu. Dokonca sú naspäť aj Dustin a Steve, ktorí budú tvoriť podarené duo!

Trailer na tretiu sériu Stranger Things

Na deťoch je naozaj vidieť, že vyrástli. Samotná Eleven sa bude musieť rozhodovať medzi „normálnym“ životom s kamarátmi a jej nadprirodzenými schopnosťami. Ako som však spomenul vyššie, tieto letné prázdniny nebudú pre našich obľúbencov zrovna ideálne. Naznačuje to aj úplne nové monštrum, ktoré sme v traileri videli. Koľko skrytých záhad ešte svet Upside Down odhalí?

Každopádne, prvý trailer na tretiu sériu nás naozaj potešil. Srší z neho poriadna 80-tková nostalgia, pričom práve to je dôvodom, prečo si seriál obľúbilo toľko ľudí. Už 4. júla 2019 sa tak môžeme tešiť na 8 nových častí, ktoré nesú nasledovné názvy:

  1. Suzie, Do You Copy?
  2. The Mall Rats
  3. The Case of the Missing Lifeguard
  4. The Sauna Test
  5. The Source
  6. The Birthday
  7. The Bite
  8. The Battle of Starcourt
Stranger Things
Zdroj: collider.com

O čom bude tretia séria Stranger Things?

Deti v seriáli čaká ďalší časový skok, pričom sa presunú na strednú školu. Producent seriálu Shawn Levy taktiež potvrdil aj to, že Eleven a Kali nie sú jediné experimenty na svete. Tretia séria sa tak určite bude zaoberať hľadaním ostatných podobných detí.

Čakať nás má aj nový záporák, ktorý konečne nebude robiť zle iba Willovi Byersovi, takže si bude môcť trocha vydýchnuť. Mind flayer/Tieňové monštrum je však stále medzi nami a je otázne, či je ešte nejakým spôsobom prepojené s Willom. Ohľadom potencionálnych nepriateľov sme dokonca napísali aj samostatný článok, ktorý určite stojí za prečítanie.

Čo hovoríte na prvý plnohodnotný trailer? Myslíte, že sa tretia séria podarí viac, ako tá druhá?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -