Filmy

Pobrežná hliadka získava zlé recenzie! Aký má na to názor The Rock?

Seriál Baywatch bol pre mnoho mladých chlapcov a dievčatá, ktorí zažívali obdobie puberty v 90. rokoch minulého storočia výborným vykúpením z problémov, s ktorými sa stretne každý človek v živote. Seriál sa taktiež stal srdcom 90. rokov, pričom na jeho nezabudnuteľné časti spomíname už viac, ako 16 rokov. Možno práve preto sa rozhodli v Hollywoode spraviť celovečernú komédiu, ktorá sa opiera o meno značky, ktorá priniesla smiech do každej obývačky. Snímka Pobrežná hliadka (Baywatch) príde k nám do kín až 15. júna. Do kín v USA však už film dorazil! Aké boli hodnotenia kritikov a ako sa k ním vyjadrila hviezda filmu, Dwayne “The Rock” Johnson?

Baywatch

The Rock a Zac Efron; Zdroj: Screenrant

Pobrežná hliadka recenzie nezachránila pred vlnami kritiky

To, že film kde bol obsadený Zac Efron nedostal viac ako 40%, je snáď každému jasné. Pobrežná hliadka dostala od Američanov doslova hrozné recenzie, ktoré v sebe obsahovali veľkú nenávisť a taktiež pasívnu agresiu. Na internetovej stránke Rotten Tomatoes dostal tento celovečerák hodnotenie len 19%. Možno práve preto sa rozhodol The Rock pomocou Twitteru vyjadriť k celej kontroverzii, ktorá sa deje okolo filmu:

“Ach jaj , ten pozitívny nárast! Fanúšici film milujú, kritici neznášajú. Práve preto sa tieto dve skupiny spolu nezrovnávajú. Ľudia sa chcú na filme len zasmiať a užiť si zábavu.”

Z Rockovho vyjadrenia jasne vyplýva to, že si z nepríjemných recenzií na jeho film nerobí ťažkú hlavu. My sa dočkáme filmu za necelý mesiac a tešíme sa na jeho slovenskú premiéru. Dovtedy môžeme len konšpirovať o kvalitách filmu. Či už pôjde o naozaj kvalitnú akčnú komédiu, ktorá je ako stvorená pre leto, alebo bude film naozaj taký strašný, ako vravia prvé recenzie sa dozvieme už o dva týždne. To, aký máte vy názor na reboot vy, nám môžete napísať do komentárov!30

Pri čakaní na slovenskú premiéru si znova užite trailer:

About author

I love Pickles
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár