MCU seriál WandaVision bude dlhší ako sa očakávalo. Marvel potvrdil, koľko bude mať epizód

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
- Advertis
REKLAMA

Marketingová kampaň seriálu WandaVision je dva týždne pred premiérou v plnom prúde, každý deň vychádzajú nové ukážky, spoty a plagáty. Už 15. januára sa totiž dočkáme vôbec prvého seriálu z Marvel Cinematic Universe, pričom sa do tohto sveta vrátime po viac ako roku a pol.

Seriál bude vysielaný na streamovacej službe Disney+ a my sme sa konečne dozvedeli oficiálny počet epizód. Pôvodne sme počítali s približne šiestimi časťami, čo sa zdal ako primeraný počet pre prvý televízny projekt Marvel Studios. Prednedávnom zas Disney Latino naznačilo, že bude mať séria až osem častí. No všetko potvrdila až oficiálna tlačová správa od Disney.

Počet epizód seriálu WandaVision

MCU seriál WandaVision nakoniec bude mať deväť epizód, a tak bude dlhší ako sa pôvodne očakávalo. Vychádzať budú na týždennej báze, teda rovnako ako napríklad The Mandalorian. Bežať bude osem týždňov a poslednej epizódy sa dočkáme 5. marca 2021. Vyzerá to tak, že každá časť predstaví rozdielnu éru sitkomov, od 60. rokov minulého storočia až po začiatky 21. storočia.

Zároveň sa môžeme tešiť na to, že 19. marca 2021 hneď nahradí WandaVision druhý seriál The Falcon and the Winter Soldier, ktorý by mal obsahovať šesť epizód. Neskôr v tomto roku uvidíme aj seriály Loki, What If…?, Ms. Marvel a Hawkeye, aj keď sa nám to zdá trochu nereálne. No ak sa chcete dočítať viac o seriáli WandaVision, klikajte na toto vlákno.

Vyhovuje vám počet epizód WandaVision a tiež sa neviete dočkať polovice januára? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť