Počiatok konca. | Fear The Walking Dead

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

ak a je to tu. Pred pár dňami konečne uvítal svetlo sveta nový seriál, na ktorý sme dlho čakali. Ak ste fanúšikovia zombies ako ja a radi sa pozeráte ako sa trhá mäso z tela ste na tom pravom mieste. Dámy a páni. Fear The Walking Dead.

Tento krát to nebude už svet Ricka Grimese, ale pozrieme si to z úplne opačnej strany. V hlavných úlohách sa nám predstavia menej známi herci pod velením skúseného režiséra Adama Davidsona.

Určite nie som jediný, kto mal veľké očakávania. No po pozretí pilotného dielu som mal zmiešané pocity. Pre mňa to bolo sklamaním. Postavy sú mi nesympatické, kamera zlá. Seriál mi unikal, pretože som ho mal len na pozadí. Počas sledovania som si hľadal iné aktivity, pretože som miestami odpadal od nudy. Spraviť pútavý pilot je priam umením. Očakávanie verejnosti to však určite nesplnilo. Ak od prvého dielu čakáte akciu a krvi prelievanie ako to bolo v TWD tak sa pripravte na sklamanie. Dlhé nezmyselné rozhovory sprevádzané nudnou atmosférou. Komplikované lovestories taktiež neprinesú do deja žiadne vzrušenie. Všetko sa pokúsi zachrániť herecký výkon Franka Dillanea (Nick). Aspoň tento mladík na drogách prinesie do seriálu  kúsok pozitívneho svetla, ktorý konečne na konci prvej časti zažije vzrušenie. Presne tak. Po 56 minútach vašich životov, ktoré vám už nikto nevráti, prichádza na scénu prvý „walker“.

Moje hodnotenie po pozretí pilotného dielu by bolo nízke, ale nebudem hodnotiť niečo, čo je na obrazovkách ešte len v plienkach. Neostáva nám nič iné len dúfať, že v následujúcich týždňoch sa dočkáme nejakej tej poriadnej action. Predsa len, o čom by to bol zombie seriál, v ktorom by nebola krv, zbrane a nejaké tie zápletky.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -