Lenovo prináša na Slovensko unikátny ThinkBook Plus, laptop s dvoma veľkými displejmi

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Lenovo ThinkBook Plus s dvoma displejmi aj na Slovensku

Nový Lenovo ThinkBook Plus – inteligentné zariadenie pre podnikanie s dvoma displejmi – je dostupný už aj na Slovensku. Teraz si ho už môžu zákazníci zakúpiť u vybraných business partnerov spoločnosti, ktorí sa zameriavajú na predaj našich SMB produktov, teda zariadení pre malé a stredne veľké firmy.

ThinkBook Plus disponuje štandardným 13,3-palcovým Full HD displejom a 10,8-palcovým displejom, ktorý sa nachádza na hornej strane zatvoreného zariadenia. Tento inovatívny displej vám dokáže zobraziť notifikácie, aby ste už nemuseli kontrolovať emaily na smartfóne počas stretnutí.

lenovo notebook
Zdroj: anandtech.com

Na hornom displeji si môžete robiť poznámky alebo kresliť vďaka digitálnemu peru, ktoré je súčasťou balenia. Reproduktory Harman Kardon a mikrofóny s certifikátom Skype zasa poskytujú prvotriedny zvuk. Vďaka 10. generácii procesorov Intel® Core™ a pamäti Intel® Optane™ je Lenovo ThinkBook Plus rýchlejší a výkonnejší. Navyše s 10-hodinovou* výdržou batérie nemusíte hľadať zásuvky, keď ste na cestách.

Thinkbook Plus má niekoľko šikovných funkcií zabezpečenia, ako je vstavaná čítačka odtlačkov prstov, integrovaná v tlačidle na zapnutie umiestnenom na boku zariadenia, alebo dedikovaný čip Trusted Platform Module (dTPM), ktorý šifruje vaše dáta či funkciu Windows Hello, ktorá pomáha s ďalším šifrovaním vašich prihlasovacích údajov.

Viac informácií o zariadení nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: Lenovo

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -