OdporúčameOFFOstatnéVýber šéfredaktora

Vypočujte si náš nový PODCAST o filmoch a seriáloch – Od veci k veci

Filmovo-seriálový podcast

Pre všetkých vášnivých poslucháčov v dopravnej zápche, mestskej hromadnej doprave alebo jednoducho pri dlhých chvíľach, sme si pripravili novú formu obsahu. Po tisícoch článkov a desiatkach videí sme si pre vás pripravili náš prvý podcast. Zapálená dvojica Jozef a Miloš vás s radosťou prevedú svetom filmov, seriálov či hier.

Od veci k veci

Zdroj: Jozef Jurovec

Relácia Od veci k veci sa zameriava prevažne na diskusiu ohľadom noviniek zo sveta zábavy. Edukatívnym spôsobom vás informujeme o tých najnovších pikoškách z Hollywoodu, ale aj zo scény mimo neho.

Podcast s vizuálnou formou priamo zo “štúdia” na filmovom gauči nájdete na našom YouTube kanáli. Čisto vo zvukovej forme nás zatiaľ nájdete na SpotifyApple Podcasts a Soundcloud, no čoskoro budeme expandovať aj na ďalšie platformy.

Pozrite si podcast na YouTube

Vypočujte si podcast na Spotify

Vypočujte si podcast na Apple Podcasts

Apple Podcasts

Vypočujte si podcast na Soundcloud

Tak čo, ako sa vám páči naša nová forma obsahu? Do komentárov nám môžete napísať, čo sa vám páčilo a čo by sme mohli naopak zlepšiť! O akých témach by sme sa mali rozprávať nabudúce?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFF

  TOP 5 tipov, ako sa vyrovnať s prvými zombíkmi v meste Wuhan a čo robiť keď prídu na Slovensko

  OFF

  Recept na strúhaný tvarohový koláč - Doprajte si sladkú odmenu

  OFF

  12 zaujímavostí o zvieratách, ktoré ste určite nevedeli

  OFF

  Pozrite si univerzitný propagačný fanfilm na motívy Avengers: Endgame a Captain Marvel

  Pridaj komentár