Táto herečka zo seriálu Mr. Robot si chce zahrať Poison Ivy v Gotham City Sirens!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

O sólovóm filme Harley Quinn sa rozpráva od kedy toto leto vyšiel finančne úspešný Suicide Squad. Teraz už ale vieme, že špekulácie sú pravdivé. Margot Robbie sa na plátno v roli sexy zlého dievčaťa s baseballovou pálkou vráti vo filme Gotham City Sirens. Ten bude režírovať rovnaký človek, ktorý sa postaral o Suicide Squad; David Ayer. Okrem postavy Harley Quinn sa vo filme objavia aj Catwoman a Poison Ivy, čo zatiaľ naznačuje, že film bude odzrkadlením komiksov.

Poison Ivy a Catwoman

Zatiaľ ešte nie je potvrdené, kto si zahrá rolu Catwoman a Poison Ivy, aj keď sa šíri mnoho názorov. Ako sa ale dozvedáme, Jedovatú Ivy si vraj možno zahrá Megan Fox. To ale nezastavilo ostatné herečky, ktoré sa naďalej snažia dostať do akcie, vrátane niektorých, ktoré fanúšikovia seriálov určite spoznajú.

Stephanie Corneliussen sa pokúša o rolu hravo – na Twitter pridala fotku. Selfiečko s herečkou a jej vyphotoshopovanými vlasmi podľa Ivy je sprevádzané slovami „Môžem byť tvoja Poison Ivy?“

Tweet herečky
Tweet herečky

Corneliussen, pôvodne modelka, svoju hereckú kariériu začala vo filme Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc, potom však zamierila do televíznych seriálov. Dánska herečka získala rolu v skvelom seriáli Mr. Robot po vystúpeniach v seriáloch ako Royal Pains a The Exes. Tiež sa už objavila ako chladnokrvná Valentina Vostok v Legends of Tomorrow od štúdia DC.

Vďaka svojej roli v Legends of Tomorrow už herečka niečo vie o DCEU. Jej chladnokrvný herecký výkon by skvelo sadol aj na už spomínanú Poison Ivy. Podobnú postavu hrá aj v Mr. Robotovi. Bolo by skvelé vidieť rolu Poison Ivy ísť „nováčikovi“ ako je Corneliussen, jej najväčšia prekážka by však mohol byť jej silný európsky akcent.

Tak či onak, som veľmi zvedavý, komu nakoniec táto celkom dôležitá rola pôjde. Myslíte si, že by mala Corneliussen zatlačiť na pílu a seriózne sa pokúšať o úlohu Ivy? Alebo by ju radšej mala prenechať niekomu inému?

Foto: twitter.com

ZDROJTWITTER

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -