Nový Pokémon film o Volcanionovi a nová séria Sun a Moon sú tu! Na čo všetko sa môžeme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pred pár dňami vyšli dlho očakávané hry Pokémon Sun and Moon na Nintendo. Nový Pokémoni, nové dobrodružstvá, a samozrejme nová séria film v telke! S novou generáciou teda prichádza aj séria Sun and Moon, a film ktorý sa zameria na Pokémona Volcaniona. Toto všetko uvidíme na kanály Disney XD [všetko nájdete na youtube], a naozaj sa máme na čo tešiť! Fanúšikovia Pokémon sveta, tak ako aj ja, práve prežívajú nádherné obdobie. Nové hry, seriál, film, a miniséria Pokémon Generations. No nieje to nádhera?

Pokémon the Movie: Volcanion and the Mechanical Marvel

Tento film má v Pokémon svete poradové číslo 19. Tentokrát sa v novom Ashovom dobrodružstve pozrieme na legendárneho Pokémona Volcaniona. Ten bude tentokrát na strane dobra, a spolu s Ashom musia zachrániť Pokémona Magearna. Tú využíva silný protivník na to, aby ovládol kráľovstvo. Prikladám trailer ku filmu, pričom na konci článku vás čaká oveľa väčšie prekvapenie.

Pokémon the Series: Sun & Moon

S hrami Sun and Moon prichádza samozrejme aj rovnakomenná séria. Nová generácia Pokémonov predsa prináša aj nový seriál. Tentokrát sa Ash ocitne v regióne Alola, ktorý pripomína Havajské ostrovy. Nebude to však žiadna dovolenka. Ash sa aj s jeho Pikachu prvý krát dostane do školy! Bohužiaľ, vyzerá ešte mladšie, ako doteraz. Taktiež, väčšina ľudí nieje spokojná s novou animáciou. Asha však čakajú úplne noví Pokémoni, a úplne nové dobrodružstvá! Tešíte sa?

Prekvapenie pre pirátov a lenivcov

A čo je teda to sľúbené prekvapenie na konci článku? No predsa celý film Volcanion and the Mechanical Marvel na youtube. Taktiež aj prvý diel série Sun and Moon, pričom ostatné sa na youtube dajú nájsť tiež. Užívajte!


Foto: youtube.com

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -