v ,

Nový Pokémon film o Volcanionovi a nová séria Sun a Moon sú tu! Na čo všetko sa môžeme tešiť?

Pokémon
Pokémon
REKLAMA
REKLAMA

Pred pár dňami vyšli dlho očakávané hry Pokémon Sun and Moon na Nintendo. Nový Pokémoni, nové dobrodružstvá, a samozrejme nová séria film v telke! S novou generáciou teda prichádza aj séria Sun and Moon, a film ktorý sa zameria na Pokémona Volcaniona. Toto všetko uvidíme na kanály Disney XD [všetko nájdete na youtube], a naozaj sa máme na čo tešiť! Fanúšikovia Pokémon sveta, tak ako aj ja, práve prežívajú nádherné obdobie. Nové hry, seriál, film, a miniséria Pokémon Generations. No nieje to nádhera?

REKLAMA
REKLAMA

Pokémon the Movie: Volcanion and the Mechanical Marvel

Tento film má v Pokémon svete poradové číslo 19. Tentokrát sa v novom Ashovom dobrodružstve pozrieme na legendárneho Pokémona Volcaniona. Ten bude tentokrát na strane dobra, a spolu s Ashom musia zachrániť Pokémona Magearna. Tú využíva silný protivník na to, aby ovládol kráľovstvo. Prikladám trailer ku filmu, pričom na konci článku vás čaká oveľa väčšie prekvapenie.

Pokémon the Series: Sun & Moon

S hrami Sun and Moon prichádza samozrejme aj rovnakomenná séria. Nová generácia Pokémonov predsa prináša aj nový seriál. Tentokrát sa Ash ocitne v regióne Alola, ktorý pripomína Havajské ostrovy. Nebude to však žiadna dovolenka. Ash sa aj s jeho Pikachu prvý krát dostane do školy! Bohužiaľ, vyzerá ešte mladšie, ako doteraz. Taktiež, väčšina ľudí nieje spokojná s novou animáciou. Asha však čakajú úplne noví Pokémoni, a úplne nové dobrodružstvá! Tešíte sa?

Prekvapenie pre pirátov a lenivcov

A čo je teda to sľúbené prekvapenie na konci článku? No predsa celý film Volcanion and the Mechanical Marvel na youtube. Taktiež aj prvý diel série Sun and Moon, pričom ostatné sa na youtube dajú nájsť tiež. Užívajte!


Foto: youtube.com

REKLAMA
REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Napísal Adam Martiš

Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.

Roky v redakcií

Pridaj komentár