Nové rozšírenie kartovej hry Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Paradox Rift predstaví pokémonov Ancient a Future

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spoločnosť Pokémon Company International predstavila ďalšie rozšírenie najpredávanejšej kartovej hry Pokémon Trading Card Game (TCG), Scarlet & Violet—Paradox Rift, ktoré bude celosvetovo dostupné u všetkých partnerských predajcov od 3. novembra 2023.

Pokémon TCG Scarlet & Violet—Paradox Rift
Zdroj: Pokémon Company International

Inšpirované pokémonom Paradox z videohier Pokémon Scarlet a Pokémon Violet predstaví rozšírenie Scarlet & Violet—Paradox Rift pokémonov Ancient a Future a tiež karty trénerov nedávno predstavené počas Majstrovstiev sveta pokémonov v roku 2023. Pokémon Ancient stelesňujúci húževnatosť a silu má tendenciu zasadzovať priame útoky spôsobujúce značné škody a je ťažšie ho knokautovať (vyradiť z hry). Vďaka využitiu rýchlosti a techniky má pokémon Future schopnosti a útoky s extra efektmi, ktoré umožňujú šikovné manévrovanie a rafinovanú stratégiu. Karty trénerov Ancient majú navyše tendenciu pomáhať pokémonovi Ancient a karty trénerov Future majú tendenciu pomáhať pokémonovi Future.

Do hry Pokémon TCG sa v prichádzajúcom rozšírení vrátia aj technické stroje (Technical Machines). Objavia sa tu vo forme nových kariet nástrojov (Pokémon Tool), ktoré po spárovaní umožnia sprístupniť nový útok.

Najzaujímavejšie karty z rozšírenia obsahujú:

  • 13 kariet Pokémon ex a 7 Tera Pokémon ex
  • 34 ilustrácií vzácnych pokémonov
  • 15 špeciálnych ilustrácií vzácnych pokémonov a podporných kariet (Supporter)
  • 28 ultra vzácnych plne grafických reliéfnych Pokémonov Ex a podporných kariet (Supporter)
  • 7 extrémne vzácnych zlatých reliéfnych kariet

Tréneri sa na rozšírenie Scarlet & Violet—Paradox Rift môžu tešiť v booster balíčkoch, boxoch Elite Trainer a špeciálnych kolekciách u všetkých partnerských predajcov.

Ak chcete získať viac informácií o Pokémon TCG, navštívte stránku Pokemon.co.uk/TCG.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -