Dnes bola predstavená kartová hra Pokémon Trading Card Game: Scarlet & Violet

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spoločnosť Pokémon Company International dnes uviedla na trh najnovšie rozšírenie najpredávanejšej kartovej hry Pokémon Trading Card Game, Scarlet & Violet—Obsidian Flames. Hra bude od dnes k dispozícii u všetkých partnerských predajcov.

Uvedenie najnovšieho rozšírenia do predaja znamená zavedenie typovo zmeneného Tera Pokémona ex do hry Pokémon TCG, kde budú určité karty Tera Pokémon ex obsahovať iný typ energie. V rozšírení Scarlet & Violet—Obsidian Flames tréneri napríklad zistia, že pokémon Charizard ex bude typu Darkness a nie zvyčajného typu Fire. Tyranitar ex zas bude typu Lightning a nie zvyčajného typu Fighting alebo Darkness ako doteraz.

Pokémon TCG Scarlet & Violet—Obsidian Flames
Zdroj: Pokémon Company International

Pri útokoch budú typovo zmenení Tera Pokémoni ex využívať rovnakú energiu ako ich zvyčajný typ. Budú však mať odlišnú slabosť (Weakness), ktorá zodpovedá ich zmenenému typu. Pre tieto karty tiež platia rovnaké pravidlá ako pri normálnych Pokémonoch ex — pri knockoute stráca typovo zmenený Tera Pokémon ex dve karty Prize a nie jednu.

Rozšírenie Scarlet & Violet—Obsidian Flames je už teraz dostupné v booster balíčkoch, boxoch Elite Trainer a špeciálnych kolekciách u všetkých partnerských predajcov na celom svete.

Ak chcete získať viac informácií o hre Pokémon TCG, navštívte stránku Pokemon.com/TCG.

Zdroj: TS pokemon.gamespress.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -