Kevin Feige odhalil, ktoré tri série Marvel filmov budú pokračovať v 4. fáze MCU!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Pokračovania Marvel filmov

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star WarsHBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

4. fáza mcu marvel
Zdroj: wearemoviegeeks.com

Captain Marvel 2

Prvý film bol jednoznačný hit, keďže si zarobil 1,1 miliardy amerických dolárov. A čo viac, Carol Danvers bude ešte veľmi dôležitou postavou v budúcnosti MCU. Oscarová herečka Brie Larson sa tak, logicky, vráti aj pre pokračovanie. To však uvidíme najskôr v roku 2022. Podobne sú na tom aj ďalšie dva projekty, ktorých dátum premiéry nebol ohlásený. Predchádzajúce sú už zabrané, preto si na ne počkáme vyše 2 roky.

Pokračovania Marvel filmov
Zdroj: wegotthiscovered.com

Black Panther 2

Druhý Black Panther film taktiež nie je ani zďaleka prekvapivý. Jednotka si totižto zarobila neskutočné 2 miliardy dolárov. Okrem toho ide o dosť možno kultúrne najdôležitejší počin od Marvel Studios, povedať teda nie pokračovaniu by bolo absolútne šialenstvo. Aj tak – počuť to oficiálne – to je uspokojivé.

Pokračovania Marvel filmov
Zdroj: wall.alphacoders.com

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Tretie dobrodružstvo obľúbenej skupinky vagabundov, z ktorých sa stali hrdinovia, si prešlo viacerými produkčnými problémami. Motalo sa to a motalo, až kým Disney nevrátilo vyhodenému Jamesovi Gunnovi pozíciu režiséra. Spolu s jeho scenárom a prítomnosťou Thora môžeme očakávať, že pôjde o ďalšiu zábavnú a poriadne emocionálnu jazdu – ktoré tak veľmi milujeme. Obzvlášť čo sa Marvelu týka.

Pokračovania Marvel filmov
Zdroj: reddit.com

Čo vravíte na tieto ohlásené pokračovania Marvel filmov? Na ktoré sa tešíte najviac a o čom podľa vás bude? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -