Pokračovanie 22 Jump Street je oficiálne potvrdené… avšak má to háčik!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pokračovanie 22 Jump Street je reálne!

Milovníci komédií sa nepochybne potešili už len pri prečítaní nadpisu, pretože filmy v sérii Jump Street momentálne patria medzi najúspešnejšie komédie posledných rokov. Za ich úspech môže predovšetkým pomerne veľký rozpočet, perfektná chémia medzi dvoma hlavnými protagonistami a skvelé mená za kamerou – Phil Lord a Chritopher Miller, ktorí nám priniesli aj ďalšie hity ako LEGO Príbeh alebo Spider-Man: Into the Spider-Verse.

Ohľadom pokračovania série sa tu toho vravelo už dosť. Pred pár rokmi sa spomínalo najmä spojenie so sériou Men in Black, ktoré však očividne za tie roky štúdio zrušilo. Spomínaná séria sa totiž vydala vlastnou cestou v novom filme a očividne čaká rovnaký osud aj postavy Jonaha Hilla a Channinga Tatuma. Pri premiére nového filmu od dua Lord-Miller (LEGO Príbeh 2) teda producentská dvojka oficiálne potvrdila, že na pokračovaní komediálnej série pracujú a dokonca prezradili aj jeho názov.

24 Jump Street
24 Jump Street v titulkoch filmu 22 Jump Street; Zdroj: facebook.com

Síce by ste asi čakali, že scenáristi povedia, že logicky pracujú na filme 23 Jump Street, tu prichádza spomínaný háčik. Názov nového projektu je totiž 24 Jump Street a nie, nejedná sa o žiadny vtip. Vraj ide o priame pokračovanie predošlých dvoch filmov a film 23 Jump Street si zatiaľ rezervujú na iný čas. Ide teda o veľmi prekvapivý priebeh rozvoja série, avšak vzhľadom na to, že obaja chlapi momentálne patria k najkretívnejším menám v Hollywoode, nečakáme nič iné, ako skvelé pokračovanie.

Ak ste obrovskými fanúšikmi série, nepochybne si pamätáte, že záverečné titulky minulého filmu si dokonca robili srandu z potenciálnych pokračovaní. Medzi prvými sa teda objavil aj názov 24 Jump Street, ktorý odhalil dvojicu policajtov v utajení ako sa nachádzajú na výmennom pobyte v Rusku. Či by sa teda tvorcovia rozhodli adaptovať práve tento príbeh netušíme, avšak nepochybne by išlo o vtipný námet. Ďalšie informácie o projekte sú zatiaľ neznáme.

Čo hovoríte na ohlásenie nového Jump Street filmu? Ste radi, že scenáristi rovno skočia na číslo 24? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -