Vieme, koľko pokračovaní Avatara už je natočených! Máme už aj nové logo!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvé pokračovania Avatara sú natočené!

Najziskovejší film všetkých čias a asi stále technologicky najvyspelejší. To je Avatar, ďalšie majstrovstvo Jamesa Camerona. Keďže v kinách vydoloval celosvetovo vyše dve a pol miliardy, každého muselo napadnúť, že pokračovania jednoducho prídu. Tie sa teda naplánovali pred pár rokmi a nemálo fanúšikov zarazilo, keď sa dozvedeli, koľko ich štúdio vlastne chce. 20th Century Fox totižto naplánovalo štyri pokračovania Avatara, s tým že sa budú točiť po sebe!

Plány teda očividne vychádzajú veľmi dobre, keďže herečka Sigourney Weaver potvrdila, že dvojku a trojku majú oficiálne natočenú. Tieto filmy sa teda pekne po jednom dostanú v nasledujúcich mesiacoch do post-produkcie, s tým že dvojka by mala vyjsť na konci roka 2020. Druhé pokračovanie je zatiaľ naplánované o rok neskôr.

Prvá fotka štábu na pokračovanie Avatara! Niekoľko rokov si od seba neoddýchnu!
Prvá fotka štábu na pokračovania Avatara!; neograf.com

Weaver však doplnila ešte tú informáciu, že momentálne už natáča štvrtý a piaty diel. Je teda naozaj bláznivé počuť, ako prebieha práca na týchto projektoch, avšak myslím, že to značí jedine to, že sa máme na čo tešiť. Sám James Cameron povedal, že chce čakať až dovtedy, kým nebude mať skvelý príbeh. Po takmer desiatich rokoch ho teda oficiálne našiel a rovno rozdrobil do ďalších štyroch filmov.

Na internete sa ohľadom Avatara ukázala ešte jedna zaujímavosť. Oficiálny twitter účet totižto zmenil svoju profilovku, na ktorom môžeme vidieť nové logo filmov. To kompletne odstránilo svoj kontroverzný font Papyrus, o ktorom si dokonca ešte vlani robili srandu v skeč šou Saturday Night Live. Žeby to teda naozaj zmenili kvôli nim? To sa nevie, no musíme povedať, že nové logo je taktiež veľmi pekné. Momentálne si teda budeme musieť počkať na ďalšie informácie z natáčania, alebo na správu že Jamesa Camerona kleplo z práce na toľkých pol-miliardových projektoch naraz.

Nové logo filmov Avatar
Nové logo filmov Avatar; Zdroj: twitter.com

Čo hovoríte na to, že dvojka a trojka Avatara už je natočená? Viete si predstaviť prácu na štyroch pol-miliardových projektoch naraz? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -