Vznikne pokračovanie Bohemian Rhapsody s Davidom Bowiem?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pokračovanie Bohemian Rhapsody s Davidom Bowiem?

Viem, čo si asi všetci hovoríte hneď po prečítaní nadpisu. Preboha, ako môže pokračovať Freddieho príbeh? Odpoveď všetci poznáme, nijako. Avšak s takým veľkým úspechom aký si vydobila najnovšia hudobná biografia Bohemian Rhapsody sme sa tu už dlho nestretli. Ľudia po celom svete stále na film chodia a už pred pár týždňami sme tu ohlasovali, že ide o najzárobkovejší hudobný film vôbec. Teraz sa v rebríčku filmových tržieb drží na predných pozíciách a to už so 639 miliónmi celosvetovo.

Je tak viac než jasné, že všetky štúdiá sa teraz budú snažiť zopakovať tento úspech. Očividne teda tento nápad už niekde v Hollywoode padol, keďže oslovený bol syn ďalšieho legendárneho speváka – Davida Bowieho. Tým nie je nikto iný ako Duncan Jones, filmový režisér, ktorý má na konte filmy ako Moon, Source Code a Warcraft. Jones sa teda na svojom Twitteri zmienil, že sa má dostaviť na rokovaní o filme s jeho otcom. Zároveň vtipne priložil hlasovačku so štyrmi hereckými menami a spýtal sa ľudí, kto by si mal Bowieho podľa nich vo filme zahrať. Víťaza spoznáte nižšie.

Bude režisérom jeho syn?

Samozrejme išlo z jeho strany čisto len o vtip, avšak informácia s rokovaním o filme s Davidom Bowiem taký výmysel byť nemusí. Jones sa totiž už dávno ukázal, že je veľmi schopný režisér a keďže mal k Davidovi Bowiemu bližšie ako ktokoľvek iný, bol by určite skvelou voľbou na režiséra filmu. Ak by sa projektu navyše chopilo štúdio 20th Century Fox, je dosť možné, že by išlo o nepriame pokračovanie filmu Bohemian Rhapsody.

Ak vás totiž zaujíma história kapely Queen ale aj Davida Bowieho, určite viete, že Freddie Mercury mal k nemu istý čas naozaj blízko. Spolu nahrali hit Under Pressure a vraj boli obaja veľkými priateľmi. Preto bolo určite veľmi prekvapujúce, keď sa vo filme Bohemian Rhapsody Bowie neobjavil. Či to teda bolo kvôli jeho nedávnej smrti netušíme, no veríme, že ak by sa film o ňom predsa len dostal do výroby a malo by ho pod palcom štúdio 20th Century Fox, Ramiho Maleka by sme určite znovu videli v jeho životnej roli Freddieho Mercuryho (i keď iba ako malý hviezdny doplnok).

Zdroj: covalentmarketing.com

Čo hovoríte na to, že by sme mohli vidieť film o Davidovi Bowiem? Boli by ste radi, keby sa o réžiu postaral Duncan Jones? Chceli by ste, aby išlo o nepriame pokračovanie filmu Bohemian Rhapsody? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -