Betty sa stretáva s jej strateným bratom v traileri na pokračovanie druhej série Riverdale!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Druhá séria seriálu Riverdale predstavila túto stredu svoje Midseason Finale, ktoré konečne odhalilo tajomného vraha menom The Black Hood! Pokiaľ ste však poslednú časť „Chapter Twenty-Two: Silent Night, Deadly Night” ešte nevideli, nečítajte ďalej, pretože článok bude obsahovať SPOILERY. Ako sme mohli vidieť, posledná časť prezradila identitu tajomného vraha, na ktorom si prvá polovica druhej série zakladala celé tempo. Dozvedeli sme sa, že údajným vrahom je Pán Svenson, upratovač z Riverdale High. Ako však napovedal samotný koniec časti, je možné, že nám tvorcovia série podstrčili zavádzajúce odhalenie. Myslíte si predsa, že by sa niekoľkonásobný vrah nechal takto ľahko odhaliť a zabiť? Podľa nás bol upratovač použitý iba ako návnada, zatiaľ čo si The Black Hood pripravuje nový plán…

Myslíte, že The Black Hood naozaj skončil?, Zdroj: popsugar.com
Myslíte, že The Black Hood naozaj skončil?, Zdroj: popsugar.com

Trailer na pokračovanie druhej série Riverdale!

Teórie však odhoďme bokom, pravdu sa dozvieme až v druhej polovici druhej série. Rovnako ako The Walking Dead, aj Riverdale si počas sviatkov dopraje pauzu. Pokračovanie tejto tínedžerskej drámy uvidíme až v roku 2018, presnejšie v stredu 17. januára. Nasledujúca časť dostala názov „Chapter Twenty-Three: The Blackboard Jungle„, a zatiaľ čo jej oficiálny popis ešte nebol vydaný, trailer hovorí sám za seba. Hlavnou náplňou novej epizódy bude fakt, že v mestečku Riverdale zavreli školu Southside High. To samozrejme znamená, že sa Jughead (Cole Spouse) aj spolu s ostatnými Serpentmi ako napríklad Toni Topaz (Vanessa Morgan), stane žiakom Riverdale High. A ako len môže dopadnúť, keď sa na jednej škole stretnú dve rivalitné strany mesta?

Pravepodobne najväčším lákadlom nasledujúcej epizódy však bude predstavenie novej postavy. Betty (Lili Reinhart) sa totižto stretne s jej roky strateným bratom, Chic Cooperom. Staršieho brata Betty, dobre známeho z Archie Comics si zahrá nováčik menom Hart Denton. Nejde však o žiadnu novinku, jeho obsadenie bolo totižto už nejaký ten čas známe po tom, ako herečka Mädchen Amick (jeho seriálová matka, Alice) zavesila na sociálnu sieť niekoľko fotiek. Chic Cooper je prvorodené dieťa Alice a Hala, pričom bola v tom čase táto dvojica ešte na strednej. Hal tak Alice presvedčil, aby dali dieťa na adopciu. Tak čo, tešíte na ďalšiu časť seriálu Riverdale? Ste pripravení na príchod novej postavy a čo hovoríte na odhalenie The Black Hooda?

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -