Herečka Charlize Theron potvrdzuje, že pokračovanie filmu Atomic Blonde je vo vývoji!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Niet pochýb o tom, že herečka Charlize Theron patrí medzi hollywoodsku elitu. Vidieť sme ju mohli v známych projektoch ako Mad Max: Zbesilá cesta, Rýchlo a Zbesilo 8 alebo Prometheus. Jedným z jej posledných projektov bol špionážny thriller Atomic Blonde, v ktorom si v podstate zahrala ženskú verziu Johna Wicka. Dokonca sa o réžiu postaral jeden z jeho tvorcov, filmár David Leitch. Ten má však teraz dosť vlastných starostí – Aktuálne pracuje na filme Deadpool 2 a včera sa konečne oficiálne potvrdilo, že sa postará aj o spin-off série Rýchlo a Zbesilo s The Rockom a Jasonom Stathamom. Ako to teda vyzerá s pokračovaním snímky Atomic Blonde?

Zdroj: vox.com

Pokračovanie filmu Atomic Blonde je vo vývoji!

Pôvodne sa šepkalo, že by si Charlize Theron mohla zahrať ženskú verziu Jamesa Bonda. Od tohto nápadu sa však upustilo, keďže na filmovom festivale v San Franciscu prezradila zaujímavú novinku. Herečka potvrdila, že pracujú na pokračovaní filmu Atomic Blonde! Režisér David Leitch ešte skôr prezradil, že by chcel, aby si pokračovanie prešlo časovým skokom o niekoľko rokov. Zatiaľ čo sa jednotka odohrávala v Berlíne počas Studenej vojny, dvojka by mohla zobrať Lorraine (Charlize Theron) do 90. rokov. K téme sa minulý rok vyjadril aj scenárista Kurt Johnstad, ktorý prehlásil, že je na pokračovanie pripravený. Chce vytvoriť niečo podobné Bournovej sérii, možno trilógiu alebo ešte niečo viac.

Charlize stihla v San Franciscu ešte prezradiť, že natáčanie filmu Atomic Blonde bolo pre jej telo neuveriteľne náročné. Domov chodila z práce tak boľavá a dobitá, že sa so svojimi deťmi nedokázala hrať bez sĺz. Veľké premeny jej tela sú však súčasťou jej práce. Jednou veľkou premenou prešla aj pre jej nový film Tully, kvôli ktorému musela pribrať cez 25 kíl. Dosiahla to jedením cheeseburgerov a cukru. To by sme si nechali ľúbiť, čo poviete? 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -