Pokračovanie Borata odhalilo prvý trailer. Cohenov nový film nám opäť prinesie chvíle humoru a absurdných situácií

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pokračovanie Cohenovho hitu Borat z roku 2006 bolo natočené v tajnosti a po dlhej dobe nepotvrdených fám sa na svetlo sveta ukázal prvý oficiálny trailer.

Film s dlhým názvom Borat Subsequent Moviefilm bude premiérovať na streamovacej platforme Amazon Prime Video už 23. októbra a povedie nás až ku dverám amerických prezidentských volieb.

Sacha Baron Cohen sa tentokrát opäť predstavil v podobe ikonického kazašského reportéra, ktorý bude na svojej novej výprave čeliť konzervatívnej Amerike, vrátane významných republikánskych politikov.

Trailer k filmu Borat Subsequent Moviefilm:

Trailer nás opäť zavedie do Kazachstanu, z ktorého sa veľmi rýchlo presunieme do Spojených Štátov na novú špeciálnu misiu. Vo filme režiséra Jasona Wolinera uvidíme Borata aj v prestrojení Donalda Trumpa, ako sa snaží vyrušiť jeden z politických prejavov amerického viceprezidenta Mikea Pencea.

Zvyšok traileru patrí komickému Boratovi, ktorého budú naháňať policajti a nechýba ani tematická atmosféra dnešných dní – koronavírus. No vo vyššie priloženom traileri toho nájdeme oveľa viac a pri niektorých scénkach vás úsmev neminie.

V hlavných úlohách sa predstavili Sacha Baron Cohen a Irina Nowak. Scenár k filmu napísali Cohen, Anthony Hines, Dan Swimer, Peter Baynham, Erica Rivinoja, Dan Mazer, Jena Friedman a Lee Kern. Produkciu majú na starosti Cohen, Monica Levinson a Hines. Výkonnými producentmi sú Buddy Enright, Nicholas Hatton, Baynham, Mazer a Stuart Miller.

Borat 2 trailer
Zdroj: slashfilm.com

Borat 2 prichádza s úplne novým šialeným príbehom

Herca ešte dávnejšie spozorovali v prestrojení ako jazdí po kalifornskej pláži, a to nie je zďaleka všetko. Začiatkom roka bol Cohen prezlečený za country speváka, keď sa snažil infiltrovať na pochod za ľudské práva vo Washingtone.

Ďalšie nedávne zistenie odhalilo Cohena aj v kostýme Bruna, ktorého stvárnil ešte v roku 2009. Takto znie stručný opis deja, ktorý by sa mal dostaviť v nadchádzajúcej splátke plnej komédie a nevhodných vtipov:

“V pokračovaní si Borat myslí, že je veľkou filmovou hviezdou po tom, čo ho preslávil úspech pôvodného filmu z roku 2006. No po čase cíti obavy a snaží sa skryť pred verejnosťou. Predstiera, že je niekto iný a stretnutia s ľuďmi vykonáva už len inkognito.”

Ako teda môžeme vidieť, Borat s ďalším absurdným názvom sa už čoskoro dočká premiéry a či sa pokračovanie hitu z roku 2006 zapíše na zoznam úspešných výtvorov uvidíme už 23. októbra 2020.

Čo hovoríte na trailer k filmu Borat Subsequent Moviefilm? Bude podľa vás táto komédia stáť za to? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -