Pokračovanie filmu Doctor Strange sa posúva vpred! Kto ho zrežíruje?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Aktuálne sa na internete nerozpráva o ničom inom, než o prvom traileri na film Avengers: Endgame. Marvel nám však stále nepriniesol oficiálne ohlásenie filmov, ktoré uvidíme práve po budúcoročných Avengers (Fáza 4). Jediným potvrdeným filmom je Spider-Man: Far From Home, ktorý by mal každú chvíľu dostať prvý trailer.

Je však verejne známe, že sa vyvíja aj sólový film Black Widow, ktorý by sa mal začať natáčať už budúci rok. Má totižto hotový scenár a dokonca aj pridelenú režisérku – Cate Shortland. Ďalšie špekulácie hovoria, že sa dočkáme tímovky Eternals a dúfame aj v pokračovanie Strážcov galaxie. Na budúcnosť sveta MCU a Štvrtú fázu sme sa však bližšie pozreli v dvoch článkoch, ktoré nájdete tu a tu.

Time Stone
Zdroj: rollingstone.com

Uvidíme pokračovanie filmu Doctor Strange?

Medzi vyššie spomínané filmy však patrí aj pokračovanie filmu Doctor Strange. Marvel ho síce zatiaľ oficiálne nepotvrdil, no režisér Scott Derrickson sa k režírovaniu pokračovania upísal už pri výrobe prvého filmu. Odvtedy sme však o filme nepočuli žiadne novinky. Až dodnes. Portál THR totižto potvrdil, že Marvel naozaj pracuje na snímke Doctor Strange 2 a aktuálne finalizuje všetky dohody.

Na post režiséra sa teda naozaj vracia Scott Derrickson, ktorý nám v roku 2016 priniesol prvú časť. Už onedlho začnú hľadať aj nového scenáristu, aby mohli prípravy na film začať čo najskôr. Marvel plánuje celú produkciu odštartovať na jar roku 2020 s možnou premiérou v máji 2021.

Zdroj: variety.com

O príbehu zatiaľ nič nevieme, no potitulková scéna prvého filmu nám jasne naznačila, že Mordo (Chiwetel Ejiofor) má niečo za lubom. Benedict Cumberbatch sa samozrejme vráti ako mystický čarodejník Stephen Strange, aj keď sa na konci filmu Avengers: Infinity War rozplynul na prach. Marvel si predsa sám spoiluje filmy tým, že potvrdzuje svoje budúce projekty.

Tešíte sa na pokračovanie Doctora Strangea? Ako sa vám páčil prvý film z roku 2016?

Zdroj: Collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -