Prijali by ste pokračovanie filmu Križovatka smrti? Všetko je stále otvorené!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Je to už takmer 10 rokov, čo naposledy detektív James Carter (Chris Tucker) a vrchný inšpektor Lee (Jackie Chan) spojili svoje sily a ukázali sa spoločne vo filme Križovatka smrti 3. V priebehu rokov padla veľa krát téma na pokračovanie, ale žiadne aktualizácie sa bohužiaľ neobjavili. Všetko sa zmenilo pred pár dňami na filmovom festivale Valley Sun, kde režisér Brett Ratner povedal, že všetko je stále otvorené. Vyjadril sa k tomu naozaj stručne a vtipne.

„Myslím, že film sa stane skutočnosťou. Určite budeme hovoriť so scenáristami a to v najbližšej dobe. Film by sme mohli nazvať „Grumpy old rush hour“.

Hviezda filmu Chris Trucker vďaka Križovatke smrti (1998) zažil veľký vzostup a stal sa miláčikom verejnosti. Dnes má už 44 rokov, zatiaľ čo jeho legendárny partner Jackie Chan už dosiahol 62 rokov svojho života. O oboch hercov je v posledných rokoch počuť menej, ale nemusíme prestať dúfať. Všetko smeruje tou pozitívnou cestou a film by sa mal pravdepodobne objaviť na veľkom plátne v roku 2020.

Chris Tucker vo filme Križovatka smrti 3, zdroj: gorila.sk

Ako dopadli jeho predchodcovia?

Križovatka smrti z roku 1998 dosiahla svojho času skutočný úspech. Film sa prekvapivo stal hitom a získal si fanúšikov po celom svete. To sa odzrkadlilo aj na pokladnici, do ktorej si po celom svete pripísali krásnych 244,300,000 USD z celkového rozpočtu 33 miliónov. Dalo sa silno očakávať, že na svet dorazí aj druhé pokračovanie, a tak sa aj stalo. Križovatka smrti 2 prišla o tri roky neskôr a taktiež dokázala uspieť. Ich zárobok sa vyšplhal na 347,300,000 USD z dvojnásobne väčšieho rozpočtu 90 miliónov. Najhoršie dopadlo tretie pokračovanie, ktoré si po celom svete dokázalo zarobiť len 258 miliónov. Nakoľko bol rozpočet filmu až 140 miliónov, film sa po tretí krát úspechu nedočkal. Avšak všetko môže zmeniť štvrté pokračovanie a ukázať, že Tucker a Chan na to stále majú.

Hviezdna dvojica vo filme Križovatka smrti 2, zdroj: cineplex.com

V roku 2012 režisér Brett Ratner povedal, že s filmom Križovatka smrti 3 nebol vôbec spokojný. Vôbec sa mu nečudujeme, pretože kvalita“ film obišla veľkým oblúkom. Taktiež naznačil, že by bol šťastný keby sa Chris Tucker a Jackie Chan opäť spoločne ukázali v jednom projekte. Avšak stále je možné, že sa v pokračovaní objavia dve nové postavy a neukáže sa ani pôvodný režisér.

Prijali by ste vidieť na filmovom plátne Jackie Chana a Chris Tuckera v jednom tíme? Ak áno, nikam neodchádzajte, pretože ďalšie informácie by mohli prísť už onedlho.     

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -