Štúdio Disney prinesie pokračovanie filmu Maleficent. Tešiť sa môžeme na návrat Angeliny Jolie a natáčanie sa začne už na jar!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Disney sa konečne posunulo vpred s ich nadchádzajúcim pokračovaním filmu Maleficent, ktorý sa objavil ešte v roku 2014. Pre film sa vráti aj hlavná postava, ktorú si opäť zahrá Angelina Jolie. A s najnovšími informáciami sa dozvedáme, kedy sa konečne začne výroba. Síce to ešte nebolo oficiálne potvrdené, no celé by to malo vypuknúť už 16. apríla 2018 v Londýne, kde sa bude celý herecký štáb nachádzať do konca augusta.

Herečka Angelina Jolie ešte pred nejakým časom povedala, že sa rozhoduje medzi týmto projektom a filmom štúdia Universal, Monster Bride of Frankenstein. Zdá sa, že herečka si vybrala a budeme dúfať, že urobila správne rozhodnutie. Scenár filmu napísal Jez Butterworth. Bolo určite načase, pretože projekt sa už dlhší čas ponáral v hlbinách a nedalo sa mu nijako pomôcť. Záchranné koleso hodil režisér Joachim Rooning, ktorý sa projektu ujal a konečne sa vydali tým správnym smerom.

Kedy nám Disney prinesie pokračovanie?

zdroj: movieweb

Späť do roku 2014, Maleficent sa stal obrovským hitom a v úvodnom víkende sa ocitol na prvej priečke zo zárobkom 69,4 milióna dolárov. Úspech samozrejme pokračoval a do dnešného dňa si film zarobil krásnych 758,5 milióna dolárov z rozpočtu 180 miliónov. Síce sa o pokračovaní hovorilo ešte pred troma rokmi, situácia sa vyhrotila až v posledných mesiacoch.

Všetky tieto úspechy, ako napríklad aj Alica v krajine zázrakov odštartovali novú éru hraných klasických Disney príbehov. Do toho sa pridali aj filmy ako Popoluška, Kniha džunglí a minuloročný hit Kráska a Zviera. Tento rok nás taktiež čakajú niektoré z nich a to presne The nutcracker and the four realms (21.november) a Mary Poppins Returns (25.december). Budúci rok to bude zase Dumbo, ktorý sa v kinách objaví 29. marca 2019. Disney si vo svojom vrecku samozrejme necháva všetky svoje esá, do ktorých patria nachádzajúce filmy Tinker Bell, Aladdin, Mulan, Leví kráľ a mnoho ďalších.  Tešíte sa na bohatý zoznam filmov na čele s Maleficentom?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -