Filmy

Štúdio Disney prinesie pokračovanie filmu Maleficent. Tešiť sa môžeme na návrat Angeliny Jolie a natáčanie sa začne už na jar!

Štúdio Disney sa konečne posunulo vpred s ich nadchádzajúcim pokračovaním filmu Maleficent, ktorý sa objavil ešte v roku 2014. Pre film sa vráti aj hlavná postava, ktorú si opäť zahrá Angelina Jolie. A s najnovšími informáciami sa dozvedáme, kedy sa konečne začne výroba. Síce to ešte nebolo oficiálne potvrdené, no celé by to malo vypuknúť už 16. apríla 2018 v Londýne, kde sa bude celý herecký štáb nachádzať do konca augusta.

Herečka Angelina Jolie ešte pred nejakým časom povedala, že sa rozhoduje medzi týmto projektom a filmom štúdia Universal, Monster Bride of Frankenstein. Zdá sa, že herečka si vybrala a budeme dúfať, že urobila správne rozhodnutie. Scenár filmu napísal Jez Butterworth. Bolo určite načase, pretože projekt sa už dlhší čas ponáral v hlbinách a nedalo sa mu nijako pomôcť. Záchranné koleso hodil režisér Joachim Rooning, ktorý sa projektu ujal a konečne sa vydali tým správnym smerom.

Kedy nám Disney prinesie pokračovanie?

zdroj: movieweb

Späť do roku 2014, Maleficent sa stal obrovským hitom a v úvodnom víkende sa ocitol na prvej priečke zo zárobkom 69,4 milióna dolárov. Úspech samozrejme pokračoval a do dnešného dňa si film zarobil krásnych 758,5 milióna dolárov z rozpočtu 180 miliónov. Síce sa o pokračovaní hovorilo ešte pred troma rokmi, situácia sa vyhrotila až v posledných mesiacoch.

Všetky tieto úspechy, ako napríklad aj Alica v krajine zázrakov odštartovali novú éru hraných klasických Disney príbehov. Do toho sa pridali aj filmy ako Popoluška, Kniha džunglí a minuloročný hit Kráska a Zviera. Tento rok nás taktiež čakajú niektoré z nich a to presne The nutcracker and the four realms (21.november) a Mary Poppins Returns (25.december). Budúci rok to bude zase Dumbo, ktorý sa v kinách objaví 29. marca 2019. Disney si vo svojom vrecku samozrejme necháva všetky svoje esá, do ktorých patria nachádzajúce filmy Tinker Bell, Aladdin, Mulan, Leví kráľ a mnoho ďalších.  Tešíte sa na bohatý zoznam filmov na čele s Maleficentom?

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár