Hit Tiché miesto dostane pokračovanie! Čo všetko nám prezradilo štúdio Paramount?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pokračovanie filmu Tiché miesto

Aj keď sme na našom území nemali ešte tú česť vidieť film Tiché miesto, už prichádzajú novinky zo sveta. Tiché miesto 2 je totižto oficiálne vo vývoji. Film režiséra Johna Krasinskeho sa pomaly stáva jedným z najväčších hitov roku 2018 a štúdio Paramount toho bude chcieť využiť. Či je film takým hitom, ako sa o ňom hovorí, sa na vlastné oči dozvieme už 3. mája, kedy začína svoju púť v slovenských kinách. Recenzie od kritikov však hovoria za všetko a Tiché miesto nám ukáže poriadnu dávku strachu a napätia.

Zdroj: deadline.com

Štúdio Paramount sa konečne posúva vpred!

Riaditeľ spoločnosti Paramount Jim Gianopulos oznámil novinku o pokračovaní na CinemaCone v Las Vegas. Podujatie zoskupuje majiteľov kín po celom svete a filmové štúdia môžu ukázať, aké esá ukrývajú vo svojom rukáve. Jim Gianopulos predtým pracoval v štúdiu Fox a rozhodol o tom, že práve táto akcia bude pravá na to, aby potvrdil príchod filmu Tiché miesto 2.

„Ak by ste mi pred piatimi rokmi povedali, že takmer tichý film s hlavnou postavou vtipného chlapa Jima zo seriálu The Office bude hitom štúdia Paramount… Povedal by som jediné: Dobre teda, mal by som ísť pracovať pre štúdio Paramount.“

V priebehu posledných rokov má toto filmové štúdio v pokladnici málo úspešných hitov, čo by určite chceli zmeniť. O to sa určite pokúšali aj pri pokračovaní Transformers: Posledný rytier, no nič také sa nestalo. Film zarobil o 500 miliónov menej ako jeho predchodca. Avšak v roku 2018 sa všetko začína obracať lepším smerom. Tiché miesto s malým rozpočtom 17 miliónov k dnešnému dňu zinkasovalo 213,3 milióna dolárov. Do pokladnice určite prispejú aj naše kiná, pretože premiéra u nás začína už budúci týždeň!

V súčastnosti nie je isté, či sa na svoje miesto vráti aj režisér, ale štúdio by malo urobiť všetko preto, aby sa tak stalo. Problémom má byť pripravovaný projekt Johna Krasinskeho s názvom Life on Mars (štúdio Paramount). Činiť sa začali aj scenáristi Scott Beck a Bryan Woods, ktorí už majú nápady k filmu Tiché miesto 2. Zatiaľ však nie je známe žiadne slovo o tom, kedy by sa mohla konať premiéra pripravovaného pokračovania. Určite s nami ostaňte naladení, pretože nové informácie by sa malo dostaviť už čoskoro.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -