Pokračovanie filmu Tron? Režisér Joseph Kosinski prezradil viac!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pred tým ako Disney začal vo veľkom odkupovať všetko, čo dýcha, zabudli na podstatnú časť svojich starých projektov. V roku 2010 sme sa síce dočkali oživenia filmu Tron. Už v tom roku po vypustení filmu Tron: Legacy boli dohady, že sa chystá ďalšie pokračovanie. Od tej doby však ubehlo už krásnych 7 rokov a filmu stále niet. Kam sa podel?

Pred niekoľkými dňami režisér Joseph Kosinski povedal, že film by mohol naozaj jedného dňa prísť a navyše sa podelil aj o niektorých detailoch z deja. Prezradil aj, že film by niesol názov Tron: Ascension. Problém je v tom, že Disney má momentálne veľa projektov na svojich pleciach a tu je, čo o tom povedal režisér Joseph Kosinski:

,,Myslím, že môžem povedať to, že Tron 3 je veľmi silno zmrazená. Ale nie je mŕtva, len zmrazená. Všetko je živé, ale len tak to sedí a čaká na ten správny moment posunúť sa vpred. Treba mať na pamäti, že vtedy ako sme vydali Tron: Legacy ešte Disney nevlastnil Lucas film. Avšak tu vzniká otázka, bola by trojka tak dobrá ako predchodcovia? To je dôvod, prečo všetko spí. Disney ma momentálne na svojom konte veľa úspechov a nemajú v tom všetkom poriadnu dôveru. Ale to neznamená, že jedného dňa nedočkáme nového pokračovania.“

Tron: Legacy
Zdroj: screenrant.com

Dočkali by sme sa úspechu?

Tron: Legacy do dnešného dňa zarobil 400 miliónov dolárov a fiaskom sa to určite nazvať nedá. Síce sa rozpočet filmu vyšplhal na 170 miliónov, stále sa to dá považovať za úspech. Ak by malo dosť k pokračovaniu, už teraz je jasné, že sa bude film poberať úplne iným smerom. Predsa len, Disney neberie nič iné ako úspech a ten by takýto film určite dosiahol.

Pre túto chvíľu, Disney má iné starosti a tým je film Star Wars, ktorý by sa mal objaviť už „čoskoro“. Plné ruky majú aj s Marvelom a do toho sa ešte pridáva Pixar. Napriek tomu Joseph Kosinski dúfa, že sa jedného dňa film Tron: Ascension stane skutočnosťou. Ako to však celé dopadne, na to si ešte budeme musieť nejaký ten rok určite počkať.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -