FilmyVýber šéfredaktora

OFICIÁLNE: Tom Hardy sa vráti v pokračovaní filmu Venom!

Pred pár dňami sme sa v tomto článku venovali možnosti spoločného filmu Venoma a Spider-Mana. Riaditeľ Marvel Studios, Kevin Feige, totižto prehlásil, že všetko závisí od štúdia Sony. Tí vlastnia práva na všetky postavy z pavúčieho univerza a postupne im pripravujú sólové filmy. Všetko odštartovalo Venomom a bude pokračovať snímkami ako Morbius, Kraven the Hunter, Black Cat, Silver Sable či Silk.

Samozrejme, nemôžeme zabudnúť ani na film Venom 2, ktorý oficiálne potvrdila producentka Amy Pascal. V jej posledných rozhovoroch sa totižto rozrozprávala o budúcnosti Sony/Marvel filmov, ktorá je pre fanúšikov Marvel Cinematic Universe naozaj temná. Čo si pre nás bohužiaľ pripravili?

Venom RECENZIA

Zdroj: hdqwalls.com

Pokračovanie filmu Venom s Tomom Hardym

Začneme teda pokračovaním filmu Venom, ktorý sa celosvetovo stal masívnym hitom. Zarobil si neuveriteľných 855 miliónov amerických dolárov z rozpočtu, ktorý nepresiahol ani $120 miliónov. Po takomto úspechu bolo takmer jednoznačné, že sa skôr či neskôr dočkáme pokračovania.

Už potitulková scéna naznačila to, že hlavným záporákom pokračovania bude Cletus Kasady a.k.a. Carnage, ktorého stvárni herec Woody Harrelson. Amy Pascal zároveň potvrdila, že sa do úlohy Venoma vráti úžasný Tom Hardy a uvidieť by sme mali aj Michelle Williams. Nuž, dokým budú mať tieto filmy úspech, tak ich postavy neuvidíme v MCU spolu so Spider-Manom Toma Hollanda…

Ďalšie sólovky stále platia

V rozhovore s portálom Screen Rant Amy potvrdila, že ich aktuálnym cieľom je prinášať filmy, ktoré stoja na vlastných nohách. To v preklade znamená, že fanúšikovia nemajú v blízkej budúcnosti očakávať žiadne interakcie medzi týmito postavami a Spider-Manom z MCU. Ide totižto o úplne separátne projekty a svety.

Najbližšie sa teda dočkáme filmu Morbius, v hlavnej úlohe s Jaredom Letom. Neskôr by sa mali pohnúť aj projekty ako Kraven the Hunter, Black Cat či Silver Sable. Amy taktiež prehlásila, že má Black Cat naozaj veľmi rada a stále máme očakávať aj film Silver and Black. Tomu sa hovoria plány do budúcnosti…

Čo hovoríte na vývoj “Sony Cinematic Universe”? Venom síce bol hitom, no radšej by sme si ho užili v MCU…

Zdroj: screenrant.com, screenrant.com, comingsoon.net

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyVýber šéfredaktora

  Prvé reakcie na sci-fi Duna dorazili. Prekoná film Star Wars a Pána prsteňov?

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Ghibli pridá na Netflix 21 filmov vrátane Cesty do fantázie a Princeznej Mononoke

  Filmy

  Kumail Nanjiani sa odhaľuje na nových uniknutých fotografiách z MCU filmu Eternals

  Filmy

  Horor Muž v temnote 2 si našiel režiséra a napreduje vpred. Ako sa bude volať?

  Pridaj komentár