OFICIÁLNE: Tom Hardy sa vráti v pokračovaní filmu Venom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pred pár dňami sme sa v tomto článku venovali možnosti spoločného filmu Venoma a Spider-Mana. Riaditeľ Marvel Studios, Kevin Feige, totižto prehlásil, že všetko závisí od štúdia Sony. Tí vlastnia práva na všetky postavy z pavúčieho univerza a postupne im pripravujú sólové filmy. Všetko odštartovalo Venomom a bude pokračovať snímkami ako Morbius, Kraven the Hunter, Black Cat, Silver Sable či Silk.

Samozrejme, nemôžeme zabudnúť ani na film Venom 2, ktorý oficiálne potvrdila producentka Amy Pascal. V jej posledných rozhovoroch sa totižto rozrozprávala o budúcnosti Sony/Marvel filmov, ktorá je pre fanúšikov Marvel Cinematic Universe naozaj temná. Čo si pre nás bohužiaľ pripravili?

Venom RECENZIA
Zdroj: hdqwalls.com

Pokračovanie filmu Venom s Tomom Hardym

Začneme teda pokračovaním filmu Venom, ktorý sa celosvetovo stal masívnym hitom. Zarobil si neuveriteľných 855 miliónov amerických dolárov z rozpočtu, ktorý nepresiahol ani $120 miliónov. Po takomto úspechu bolo takmer jednoznačné, že sa skôr či neskôr dočkáme pokračovania.

Už potitulková scéna naznačila to, že hlavným záporákom pokračovania bude Cletus Kasady a.k.a. Carnage, ktorého stvárni herec Woody Harrelson. Amy Pascal zároveň potvrdila, že sa do úlohy Venoma vráti úžasný Tom Hardy a uvidieť by sme mali aj Michelle Williams. Nuž, dokým budú mať tieto filmy úspech, tak ich postavy neuvidíme v MCU spolu so Spider-Manom Toma Hollanda…

Ďalšie sólovky stále platia

V rozhovore s portálom Screen Rant Amy potvrdila, že ich aktuálnym cieľom je prinášať filmy, ktoré stoja na vlastných nohách. To v preklade znamená, že fanúšikovia nemajú v blízkej budúcnosti očakávať žiadne interakcie medzi týmito postavami a Spider-Manom z MCU. Ide totižto o úplne separátne projekty a svety.

Najbližšie sa teda dočkáme filmu Morbius, v hlavnej úlohe s Jaredom Letom. Neskôr by sa mali pohnúť aj projekty ako Kraven the Hunter, Black Cat či Silver Sable. Amy taktiež prehlásila, že má Black Cat naozaj veľmi rada a stále máme očakávať aj film Silver and Black. Tomu sa hovoria plány do budúcnosti…

Čo hovoríte na vývoj „Sony Cinematic Universe“? Venom síce bol hitom, no radšej by sme si ho užili v MCU…

Zdroj: screenrant.com, screenrant.com, comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -