Prinášame vám oficiálne prvé ukážky z pokračovania hororového filmu Vlak do Pusanu

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Pomerne neznáma hororová snímka z roku 2016 sa dočká druhej časti. Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu sa pomaly začína stávať realitou. Tento kórejský projekt vznikol viac-menej z ničoho a nikto o ňom nevedel. Keď však vyšiel, tak všetci, ktorí film videli, boli veľmi prekvapení. Pomerne často zaužívané zombie klišé dostalo v tomto filme oveľa viac, než ktorékoľvek iné apokalyptické filmy.

Po úspechu nie len u kritikov, ale aj z finančného hľadiska, sa konečne začalo pracovať na pokračovaní. Podľa najnovších informácií by sa malo pokračovanie volať Peninsula, čo v preklade znamená polostrov. V tomto článku vám ukážeme prvý náhľad na film spolu s najnovšími informáciami, ktoré o projekte vyzradili jeho tvorcovia.

Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu
Zdroj: movieweb.com

Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu sa stáva realitou

Podľa najnovších detailov, ktoré prezradil režisér Yeon Sang-ho, nebude film priamo nadväzovať na jeho prvú časť. Film sa však bude odohrávať štyri roky po udalostiach prvého filmu a bude súčasťou toho istého sveta. Podľa jeho slov sa môžeme tešiť na nové postavy, ktoré budú žiť vo svete, kde sa úplne rozpadla vláda.

Hviezda Gang Dang-won by si mal vo filme zahrať bývalého vojaka s menom Jung-Seok. On a mnohí ďalší dokázali uniknúť z polostrova, ktorý sa časom premenil na pustatinu, kde vládnu zombie. Jedného dňa však dostane misiu, na ktorej sa musí vrátiť na polostrov a získať tam niečo. Keď sa však vracia späť, tak sa ocitne pod útokom, pričom zistil, že sa na polostrove nachádzajú ďalší zdraví ľudia.

pokračovanie filmu Vlak do Pusanu
Zdroj: movieweb.com

Vo filme sa taktiež objaví Lee Jung-Hyun, hrdinka z filmu Útek z Hašimy, ktorá si zahrá jednu z preživších. Spolu s ňou sa objaví detská herečka Lee Re, ktorá by sa podľa slov režiséra stane populárnejšia, než jeho kolegyňa Ma Dong-Seok z prvej časti. Samozrejme sa môžeme tešiť na viac nových tvári, ktoré sme v predchádzajúcom filme nevideli.

Ešte väčšia dávka strachu

K filmu sa ale pripoja aj niektorí členovia štábu, ktorí pracovali na filme Vlak do Pusanu. Podľa slov tvorcov sa máme na čo tešiť, pretože film Peninsula dostáva oveľa väčší rozpočet ako jeho predchodca. Tvorcovia taktiež sľubujú oveľa viac dynamickejších a akčných scén, nakoľko už nie sú limitovaní úzkym vlakom, ale majú k dispozícii celý polostrov.

Tvorcovia taktiež prezradili, že sa zďaleka nemusí jednať o posledný film z tohto novovybudovaného zombie vesmíru. Podľa režiséra je toho ešte veľa čo preskúmavať. Svet je predsa veľké miesto a my sme z neho videli len pár zastávok metrom. Na druhú stranu sa však nemáme tešiť na odpoveď, že ako vírus vznikol.

Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu
Zdroj: movieweb.com

Zrejme sa režisér drží na cestičke, ktorú vytvoril Robert Kirkman, autor komiksu The Walking Dead. No nie je vylúčené, že odpoveď na túto otázku nedostaneme, tvrdí režisér. Len to nebude skrz jeho film, ktorý natočí on.

Film Peninsula by k nám mal doraziť toto leto. Situácia je ale nestabilná, nakoľko na svete vyčíňa ďalší vírus, ktorý našťastie nemá také účinky, ako ten z filmu Vlak do Pusanu. Pokiaľ ste film videli, tak sa už teraz neviete dočkať pokračovania rovnako, ako my.

Videli ste film Vlak do Pusanu? Tešíte sa na pokračovanie? Napíšte nám to do komenárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -