Pokračovanie hororu Odobrať z priateľov/Unfriended sa natočilo a odpremietalo v tajnosti!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pamätáte sa na horor Odobrať z priateľov/Unfriended z roku 2015? Šlo o nízkorozpočtový film, ktorý sa skoro celý odohrával na obrazovke počítaču. Na výrobe filmu sa samozrejme podieľalo štúdio Blumhouse, ktoré je známe práve svojimi horormi s nízkym rozpočtom. Snímke sa tak podarilo získať veľký profit a pokračovanie bolo ohlásené krátku dobu po premiére. Od vtedy sme o Unfriended 2 nepočuli ani slovo, no včerajšími novinkami sa to rýchlo zmenilo. Štúdio Blumhouse Productions vraj totižto už film dokončilo, a dokonca sa konalo aj testovacie premietanie. Všetko však prebehlo v tajnosti a všetci sa čudujú, ako sa produkcia takéhoto filmu nemohla prevaliť.

Odobrať z priateľov
Zdroj: nydailynews.com

Pokračovanie hororu Odobrať z priateľov je dokončené

Portál HorrorFreak News oznámil, že prebehlo uzavreté premietanie filmu, celé obecenstvo muselo podpísať zmluvu o mlčanlivosti, no jedna informácia sa von dostala – film mal neskutočne dobré ohlasy. Nič iné však prezradené nebolo, nepoznáme dátum premiéry, mená hercov a ani štábu, ktorý na filme pracoval. Film je ale dokončený a tak dúfame, že sa týmto pádom začína aj jeho marketing. Nikdy neviete, možno ide o obyčajný reklamný ťah. Túto „tajomnú“ taktiku natáčania ale použili aj filmy ako Blair Witch alebo Cult of Chucky. O príbehu nevieme taktiež nič. Že by sa vrátil tajomný Billie227?

Film Odobrať z priateľov mal pod produkciou Blumhousu rozpočet 1 milión dolárov, zatiaľ čo zarobil neuveriteľných 64 miliónov dolárov. Vôbec sa tak nečudujeme, že sa do kín dostane pokračovanie takejto podarenej „investície“. Film sa na počudovanie dočkal kladným ohlasom, práve kvôli preberanej téme – kyberšikana. Snímka má dokonca druhý, neoficiálny názov, ktorým je Cybernatural. Štúdiu Blumhouse to tak aj tento rok s horormi neuveriteľne vychádza, príkladom sú napríklad vydarené filmy ako Uteč/Get out alebo Rozpoltený/Split. Uvidíme teda, ako bude Unfriended 2 pokračovať na svojej ceste do kín.

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -