Naše potuchy sa vyplnili! Pokračovanie Krokodíla Dundeeho s Chrisom Hemsworthom je iba reklamou na Super Bowl!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

My sme to tušili! Pred menej ako týždňom sme vám písali o tom, že sa z ničoho nič objavil teaser na pokračovanie Krokodíla Dundeeho. Herec Danny McBride (Votrelec: CovenantPineapple Express) si mal zahrať strateného amerického syna Micka “Krokodíla” Dundeeho (Paul Hogan). Pár dní na to sme sa dozvedeli, že sa do pokračovania austrálskej série pridáva aj Chris Hemsworth a.k.a. Thor. Druhý teaser, tentokrát aj s Chrisom, vyzeral ešte podozrivejšie ako ten prvý. Všetko však nasvedčovalo tomu, že sa filmu naozaj dočkáme už toto leto. Nám to ale smrdelo už od začiatku, pričom sme v tom určite neboli sami. Naše potuchy sa však vyplnili!

Zdroj: slashfilm.com

Pokračovanie Krokodíla Dundeeho sa nekoná!

Každému bolo ihneď podozrivé, že by sa dokázalo utajiť natáčanie tak veľkého filmu. Ako však prehlásil portál Brisbane Times, Dundee nie je naozajstným filmom. Dopadlo to presne tak, ako sme si mysleli. Za falošným filmom stojí austrálska firma Tourism Australia, pričom ide iba o virálnu kampaň, ktorá sa odohrá počas Super Bowlu. Reálne tak môžeme prehlásiť, že ide o jednu z najlepších reklám/kampaní/hoaxov, ktoré sme kedy videli. Na necelú sekundu sme predsa uverili, pretože reklama na turistiku v Austrálii naozaj zabodovala. Až nám teraz príde ľúto, že naozaj neuvidíme Chrisa Hemswortha a Dannyho McBride bok po boku!

Uvidíme teda, ako kampaň vyvrcholí na samotnom Super Bowle. Pokiaľ nie ste s touto akciou oboznámení, ide o finálny zápas, ktorým vrcholí National Football League v americkom futbale. Zároveň však ide aj o druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov. Polčas totižto prináša veľa nových spotov a ukážok z očakávaných filmov. Pokiaľ chcete vedieť, koľko zaplatia filmové štúdia za 30-sekundový spot, určite klikajte na tento článok. Tak čo, verili ste aspoň na chvíľu, že je film Dundee naozaj skutočný?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -