Pokračovanie milej a vtipnej rozprávky Krúdovci už neuvidíme

Nenechajte si ujsť

Nikola Mikšová
Nikola Mikšová
Milá, mladá, pekná, usmievavá :)

Práca na filme Krúdovci 2 bola v momente zastavená

Už pred príchodom prvého dielu Krúdovcov (The Croods) do kín, bola do éteru vynesená správa o plánoch na pokračovanie tohto animovaného filmu. Universal Pictures sa už však oficiálne rozhodli, že Krúdovci 2 od DreamWorks Animation vystrihnú z plánov na budúci rok. Komediálno-dobrodružný animovaný film sa tak na plátnach neobjaví a poletí namiesto toho rovno do koša.

Túto nepeknú správu predala predsedkyňa Universal Picture Donna Langley pracovníkov v sídle DreamWorks Animation minulý štvrtok. Výroba filmu bola okamžite zastavená aj napriek tomu, že 30 zamestnancov už malo neveľkú časť práce za sebou. Zamestnanci, ktorí na projekte pracovali 3 a pol roka si teraz už len môžu hľadať novú prácu.

Krúdovci

Langley ale tiež povedala prepusteným zamestnancom, že dúfa v ich ďalšiu prácu v spoločnosti. Pre niektorých existuje ešte nádej, že budú presunutí k ďalším projektom ako je Shrek 5, ktorý by mohol zdokonaliť ich praktické zručnosti. Táto informácia prišla od zamestnanca (žiadajúceho ostať v anonymite), ktorý kontaktoval Variety o stornovaní.

Čo to teda znamená pre nás? Možno v blízkej dobe prídu nové projekty, nové rodinné rozprávky a ešte vymakanejší animátori!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -