Spev, tanec a láska. Prvý trailer na pokračovanie muzikálu Mamma Mia! je po 10. rokoch konečne tu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Verte či nie, legendárny muzikál Mamma Mia! sa vracia na strieborné plátna. Samozrejme, dočkáme sa ho vo forme priameho pokračovania, ktoré dostalo podtitul „Here we go again„. Pôvodného filmu sme sa dočkali ešte späť v roku 2008, pričom si po celom svete doteraz zarobil cez 600 miliónov dolárov. Po desiatich rokoch sa tak konečne vrátime na grécky ostrov Kalokairi, na ktorom si užijeme nostalgickú jazdu plnú spevu, tanca, zábavy a lásky popri známych hitoch od skupiny ABBA.

Samozrejme, nemusíte mať strach. V pokračovaní sa objavia všetky známe tváre, ktoré poznáme z pôvodného filmu. Svoju rolu Donny si zopakuje oscarová herečka Meryl Streep, Julie Walters sa vráti ako Rosie a Christine Baranski zas ako Tanya. Amanda Seyfried a Dominic Cooper sa opäť spoja ako Sophie a Sky, zatiaľ čo sa Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård a oscarový herec Colin Firth vrátia ako Sam, Bill a Harry.

Trailer na pokračovanie muzikálu mamma Mia!

Všetko však bohužiaľ nasvedčuje tomu, že práve hlavná postava Donna (Meryl Streep) v pokračovaní zomrela. Práve preto bude príbeh filmu rozprávaný štýlom prequelsequel, teda uvidíme jej mladú verziu a to, ako sa to všetko začalo. No zároveň aj priame pokračovanie, v ktorom jej dcéra ostala tehotná. Taktiež sa pravdepodobne dočkáme aj nejakých flashbackov z prvej časti, čo znamená, že bude film prebiehať v troch rôznych časových líniach. Trošku zložité na romantický muzikál, no nie?

Kedže sa vo filme pozrieme aj do minulosti na to, ako vznikli všetky vzťahy, bude snímka potrebovať mladé herecké obsadenie. Mladú Donnu si zahrá krásna herečka Lily James, ktorú môžeme poznať z filmu Baby Driver. Mladšie verzie Rosie a Tanye predstavia Alexa Davies a Jessica Keenan Wynn. Sam bude stvárnený Jeremym Irvine, zatiaľ čo mladý Bill bude Josh Dylan a mladý Harry zas Hugh Skinner.

Čo hovoríte na prvý trailer a na fakt, že si vo filme moc Meryl Streep neužijeme? Pokračovanie tejto romantickej komédie však v kinách uvidíme už 20. júla 2018

Mamma Mia!
Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah